For Consultation

Haberler & Etkinlikler

ALGEDRA İSTANBUL – BAŞARI DOLU BAŞKA BİR YIL

Wyndham Grand Levent'teki en şık salonlardan birinde, İstanbul şubesinin açılışının ikinci yıldönümü kutlandı. Kesin ve iyi yönetilen planlama ile tüm katılımcıların anılarında yer edecek özel bir etkinlik organize edildi.

İç tasarım şirketi

Program düzgün ve iyi hazırlanmıştı. Birçok çalışan özellikle, şirketin operasyon ve insan kaynakları yönetimi bölümü organizasyonu pürüzsüz ve ilginç hale getirme çabalarına katkıda bulundu. Bayan Nour Altaki, Dubai'nin yönetim kurulunu memnuniyetle karşılamış olup ve tüm İstanbul şube çalışanları adına, onlara daha iyi üretkenliğe yönelik sonsuz destek ve motivasyonları için derin şükranlarını sundu. 2017 yılının başarıları ekrandan izlendi.

İç tasarım şirketi

Daha sonra İstanbul şube müdürü Mühendis Mohieddin, çalışanların profesyonel özelliklerini geliştiren ve ofis atmosferine olumlu bir tutum getirerek başarılı bir geleceğe yol açan 2018 bireysel ve grup yönleri, stratejik gelişim planını, izleyicilere sundu.

İç tasarım şirketi

Ardından Bayan Nour Altaki, Dubai'nin yönetim kurulunu, ilk olarak müdür yardımcısı ve iç tasarım bölüm başkanı Müh. Tarek Skaik ile başlayan motivasyonel konuşmalar dizisini sundu. Müh. Tarek Skaik, geçtiğimiz yılın büyük çabaları ve üretkenliği için teşekkür ederek, çalışanları önümüzdeki yıllarda daha fazla başarılı olmaya çağırdı.

İç tasarım şirketi

Ardından İşletme ve mühendislik bölüm başkanı Mühendis Fuad Ayoub, Algedra standartlarına uygun çalışmalarında özveri ve hassasiyetlerini iltifat eden CAD tasarımcıları departmanına hitap etti.

İç tasarım şirketi

Daha sonra satış müdürü Nasser Al Shamali Bey, Algedra ve kariyeri hakkında motivasyon verici bir konuşma yaptı, bir satışçı olarak ALGEDRA kariyerinin başlangıcından ve Algedra'nın yöneticilerinin desteğiyle yoluna devam ettiği zaman ve çabalardan ve son konumundan bahsetti.

İç tasarım şirketi

Son olarak, Algedra grubunun CEO’su Sn. Mohab Ayoub, tüm çalışanlarını derinlere ulaşmaya ve en iyisini ortaya çıkarmaya teşvik eden ruhani bir konuşma ile sahneye çıktı, ardından İstanbul şubesinde promosyonlar ve Algedra'nın fütüristik vizyonuna ve mevcut departmanlardaki genişlemeye ve mimari tasarım ve satış departmanları gibi yepyeni olanlar ve ekibe yeni katılanlar üzerine konuştu.

İç tasarım şirketi

Takdir sertifikaları dağıtımı ile birlikte, daha sonra seçkin çalışanları 2017 yılında özveri ve sıkı çalışmalarından dolayı tebrik edildi.

İç tasarım şirketi

Organizasyonun sonunda Nour Altaki, izleyiciye katıldıkları ve bu etkinliğin başarısına katkılarından dolayı teşekkür etti ve samimi ve sıcak bir atmosferle servis edilen dört çeşit enfes yemeklerden oluşan akşam yemeğinin servis edileceğini duyurdu.

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi