For Consultation

Haberler & Etkinlikler

ABU DHABI EMLAK PAZARI 2015

ALGEDRA Interior Design, 13 - 16 Mayıs 2015 tarihleri arasında Dalma Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen Abu Dhabi Property Market sergisine katıldı. Bu sergi; konut, villa, ofis ve mağaza arayan binlerce ciddi alıcıyı kendine çekti.

ALGEDRA Interior Design Başkanı Müh. Tareq Skaik bu gösterinin öneminden bahsetti. Bu tür olayların büyük fikirlerin tanıtımı için en iyisi olduğunu ve insanların gelecek için iyi ilişkiler geliştirmemize yardımcı olan deneyimlerini paylaşabileceğini söyledi. 

ALGEDRA, iç mekanda her türlü stili gösteren harika bir stand sundu. Stand lüks, modern ve klasik tarzları içeriyordu. Müh. Tareq Skaik, ALGEDRA’nın imajını büyük ölçüde anlattı ve çok kültürlü ekibin her zaman harika fikirler bulduğunu ve dolayısıyla başarımızın nedeni olduğunu söyledi. Fuarda, müşterilerin ALGEDRA ile ilgili bilgi ve ilgilerini artırmak için her türlü tasarım ve fikir sergilendi.

Odak noktası lüks ve rahatlıktı. Ona göre, herkes mutlu bir hayata yol açabilecek huzurlu ve lüks bir yaşam alanı istiyor. Bu sergi, ne kadar yaratıcı olabileceğini göstermek, satılık büyük projeler sunmak ve aynı meslek ve farklı kültürlerden birçok yeni insanla tanışmak için en iyi fırsat olduğundan, ALGEDRA için gerçekten iyi bir deneyim oldu.

ALGEDRA'nın Abu Dhabi Gayrimenkul Pazarı'na katılmasının temel amacı, çok kültürlü bir ortama maruz kalma ve potansiyel müşterilerle ürün ve hizmetleri hakkındaki görüşlerini bildirmek için çalışmalarını tanıtmak ve ekibe fayda sağlamaktı. Ayrıca, en son piyasa eğilimlerini, müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamayı ve önemli bir satış artışı keşfetmesine yardımcı oldu. ALGEDRA'nın bu etkinliğe katılımı şirket için büyük bir başarıya neden oldu.