For Consultation

Haberler & Etkinlikler

INDEX 2015'TE ALGEDRA - LÜKS TASARIMLARI TANITMAK

ALGEDRA Interior Design, yakın zamanda 4 gün süren ve bölgenin bir numaralı iç tasarım sergisi olan Index’15'e katıldı.

İç tasarım şirketi

ALGEDRA Interior Design Başkanı Müh. Tareq Skaik’de "INDEX" in öneminden bahsetti. Kişinin fikirlerini tanıtmasının, deneyimlerini paylaşmasının ve farklı yerel ve uluslararası şirketler arasında iletişim ve iyi ilişkiler kurmasının harika bir yolu olduğunu belirtti.

İç tasarım şirketi

Hem klasik hem de modern bir tarza sahip yaratıcı tasarımlara harika bir görünüm veren ALGEDRA, bugüne kadar tamamlanan tüm büyük projelerini, gelecekteki tasarımları ve Avrupa'nın önde gelen tüm tasarım şirketleri ve fabrikalarıyla ortaklığını sergiledi. Ayrıca İtalyan mobilyalarına dair yeni fikirlerini el yapımı kalitede sundular ve ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladılar.

İç tasarım şirketi

Müh. Tareq Skaik, tasarımların farklı kültürlerden geldiğine ve ALGEDRA'nın çok kültürlü ve çok yönlü bir ekibe sahip olmasının nedeni olduğuna inanıyor. INDEX'e katılımın tasarım sektörünün yapımcıları ve yaratıcıları için ürünlerini genel olarak ayırt etmeleri için harika bir fırsat olduğunu belirtti. Emirates Uluslararası Tasarım Pazarına ve ALGEDRA'nın bu fikri nasıl desteklediğine odaklandı.

İç tasarım şirketi

ALGEDRA'nın İç Tasarım  Bölümü Başkanı Tareq Skaik, bu tür sergilere katılımın önemini vurguladı. Bölgedeki ve yurtdışındaki bu konferansların tasarım endüstrisine uluslararası etkileşimde yardımcı olabileceğini belirtti. Ayrıca, herkese pazarda neler olduğu, hangi tasarımların iyi olduğu ve yeni araçlar ve teknolojiler hakkında bilgi verildiği konusunda kesin bilgi sağlayabilir diye belirtti. 

İç tasarım şirketi

Viyolonsel katılımı da ALGEDRA’nın standındaki ilginç bölümlerden biriydi. Herkes senfoni tarafından icra edilen müzik sebebiyle çok eğlendi ve dolayısıyla ALGEDRA'nın yaratıcılığını ve tasarımlarını farklı bir tarzda teşvik etme şekli sevildi.

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi