For Consultation

Haberler & Etkinlikler

INDEX 2014 TAKDİR BELGESİ

Algedra Interior Design, INDEX 2014'e başarılı katılımı nedeniyle ödüllendirildi.

2013 senesinde kendi iç tasarım disiplinini ve çalışma tarzını oluşturmak amacıyla kurulan Algedra İç Tasarım ve Mimarlık şirketi; ticari tasarım, konut projeleri, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan müşterinin istekleri doğrultusunda, projelere değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel iç tasarım ve mimari çözümlemeler getiren şirketimiz; kurumsal ve ticari alanlar, peyzaj tasarımı, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Algedra İç Tasarım ve Mimarlık şirketi; yer aldığı projelerde müşterisinin, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, projeleri şekillendirir. Türkiye’nin en iyi iç mimarlık şirketleri arasında yer alan iç tasarım şirketi, kurumsal ve ticari projelerde bir partner gibi iş geliştirici çözümler sunarken, konut projelerinde empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşleşmesini sağlar. Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar, en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Algedra İç Tasarım ve Mimarlık şirketi olarak sahip olduğumuz dinamik, çok uluslu ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti, son trendleri ve teknolojiyi takip ederek her geçen gün büyümektedir. 

Bu, bizi Istanbul'un en iyi dekorasyon şirketi yapmaktadır!