For Consultation
Lobby Entrance Design
LOBİ-GİRİŞ TASARIMI

Uzmanlar, misafirlerinizin evinize girdikleri andan itibaren ilk on saniyenin çok önemli olduğunu söylemektedir. Bu süreçte dekorasyonunuza odaklanan konukların güzel bir tasarım karşısında etkilenebileceğini söylerken aynı zamanda yanlış dizayn edilmiş bir ev nedeniyle yargılayıcı bir pozisyon alacaklarını dile getiriyor.

Bu nedenle evinizin giriş tasarımını benzersiz ve mükemmel kılmak çok önemlidir. Giriş veya lobi tasarımı evinize mükemmel bir görünüm vermek için özenle dekore edilmelidir.

Evinize girerken veya çıkmadan önce genel dekorasyonunuzu incelemek, kapıya yakın bir ayna yerleştirmek gibi uygun aksesuarları kullanmanız gerekir. Evinizin giriş ya lobi tasarımında giriş kapısı büyük önem arz ediyor, bu sebeple bunu göz önünde bulundurarak dekorasyonunuzu şekillendirmelisiniz.

Eşsiz ve çarpıcı ev giriş tasarımları, dekorasyonunuz ve ideal ev görünümü için ALGEDRA İç Mimarlık İstanbul ile irtibata geçin, birbirinden farklı tasarım örnekleriyle evinize en uygun, hayalinizdeki dekorasyonu seçin.

Daha Fazla Oku