For Consultation

Blog

Sonbahar renkleri sıcaklıkları ve çeşitlilikleri ile bilinir, huzur ve dinginlik sağlarlar ve doğadan ALGEDRA tasarımcılarının ilham aldığı, sonbahar renkleri içinde evler tasarladığı birçok muhteşem renk skalası vardır.

1. Evinizde özel bir köşeniz varsa ve akılda kalıcı olmasını istiyorsanız, zengin bordo rengi mimari detayları kullanabilirsiniz veya evin güzelliğini vurgulayacak huzurlu ve dingin bir atmosfer yaratabilirsiniz.

2. Tavana bordo rengini eklemek tavanın daha düşük görünmesini sağlar ki bu da ortama daha fazla sıcaklık ve samimiyet katar.

3. Balkabağına benzer şekilde turuncu boyayarak herhangi bir aksesuar eklemeden özel ve göz alıcı bir duvar oluşturabilirsiniz ya da sıcak kırmızı renk kullanımı birilerinin iştahını tetikler, bu nedenle mutfak ve yemek odası için idealdir.

Ideas for Rich Colors Interior

 4.Sonbahar yaprak renkleri sarısı yatak odası için mükemmel bir seçimdir. Geceleri duvarlar, loş bakır aydınlatması nedeniyle aydınlık ve muhteşem görünecek ve gün boyunca güneş ışınlarını çekici bir parlaklık yaratacak şekilde yansıtacaklar.

 5. Olağandışı kapılar, özellikle dekor içinde çok fazla ahşap olması durumunda, belirgin bir görünüm yaratacaktır, turuncu ve sarımsı kahverengi renklerinde tasarlanabilirler. Bordo, evi dışarıda bile aydınlatacak ve cam kapılar ile birlikte evin yeşil alanlarını da vurgulayacaktır.

6- Günümüzde koyu renklere sahipler yerler, mutfağa harika bir katkı olarak kabul ediliyorlar, özellikle turuncu gibi renkler, iştah açıcı gibi çalışırlar, genel olarak sıcak renkler zaten iştah açıcı gibi çalışır, kendine özgü bir mutfak için parlak turuncuları tavsiye ederiz. 

Kitchen Interior with Colorful Designs

 7- Ferahlatıcı sonbahar renkleri ile mutfağı tasarlamak. Kırmızı ve renkli mermerden yapılan kontur ile mutfağa uygun sıcak renklerin aynı desenini koruyarak mükemmel ve zarif bir renk karışımı için az miktarda pastel renk ekler kullanılabilir.

 8- Evdeki sonbahar renklerine uyan sıcak ve farklı bir resepsiyon için doğal ahşap renginde zengin parke zeminler oluşturulabilir.

9- Herkes, mumlar ve loş ışıklar gibi yumuşak ve romantik aydınlatma kaynaklarına yönelme eğilimindedir; asma lambalar için aydınlatmada avize veya ayrı lambalar gibi güçlü sarı renkte güçlü bir sıcaklık artışı sağlanır.

light romantic interior decoration

 10- Turuncu ve sarı renklerinin tonlarını içeren banyolar, yorucu bir günün ardından uzun bir banyonun tadını çıkarmak için güzel bir atmosfer yaratır.