For Consultation

Blog

Modern hızlı yaşamla işlerimizde genellikle çok fazla çaba ve zaman harcıyoruz ve halsizlik yaşıyoruz, kişi rahatlamak için bir yere ihtiyaç duyuyor ve bunun için en iyi yer lüks bir Victorya yatak odası olabilir. Aşağıdakiler, Viktorya dönemine ait lüks bir yatak odası almanıza yardımcı olacak bazı ALGEDRA fikirleridir.

Viktorya tarzı, 19. yüzyılın ikinci yarısında maun ağacına, ceviz ağacına, koyu renkli gül ağacına bağlı olarak kullanıldığı için ün kazanmıştır.

Victorian style bedroom design

Viktorya tarzı, beyaz veya fildişi gibi pastel renklere bağlıdır veya bu stilde lüks motifli desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

Viktorya dönemindeki ahşap zemine gelince, saray ve görkemli evlerde, estetik, dayanıklılık ve ekselans nedeniyle, döşeme dünyasında hâlâ çok sayıda mükemmel özelliğine hâkim olduğu bilinmektedir.

wooden floor design

Ve en önemlisi, yatak ahşaptan, yarı saydam ipek perdelere sahip ahşap bir poster yatağı, yatak renklerine uygun desenlerle süslenmiş tüylerden yapılmış yastıklarla doludur.

luxury Victorian bedroom decor

Viktorya dönemindeki dolaplar koyu renkli ahşaptan yapılmıştır, böylece katı koyu ceviz ağacına güvenebilir ve üzerine lüks ve sofistike bir dokunuş vermek için bazı süslemeler ekleyebilirsiniz.

Genellikle soğuk olan atmosferi ısıtmak için, Viktorya dönemine ait yatak odalarının çoğu, bazı aile fotoğraflarını yerleştirmek için üzerlerinde mermer raf bulunan bir şömineye ek olarak Viktorya dönemlerinde de aynı lüks ve sofistike olanlara sahip olan yaldızlı kulpları içeriyordu.