For Consultation

Blog

Pantone Renk Enstitüsü, yıllık olarak ilan ettiği, moda tasarımcısı, çiçekçi ve diğer birçok tüketici odaklı şirketin tasarımlarında ve gelecek ürünlerinde planlamada takip ettiği yılın rengini ilan etti.

İç tasarım şirketi

Renk alanındaki uzmanlar, diğer endüstri devlerinin modaya uygun olduklarını ancak tercih ettiğimiz renkleri seçtiklerini açıkladılar.

2019 yılında yılın rengi Pantone tarafından açıklandı: “Yaşayan mercan”: “Hareketli ve hayat veren bir mercan tonu olarak tanımladıkları, altta altın tonuyla canlandıran ve daha yumuşak bir kenara canlılık kazandıran canlı bir mercan tonu. Gül altın tonunun alt tonu olan bu şeftali rengi portakal, bu yıl iç mekanlarda trend olan diğer renklerle birlikte mükemmel bir uyum içinde.

İç tasarım şirketi

PPg markasına göre yılın renkleri, 'yeşil, lüks ve klasik bir yeşil tonu olan' 'Gece gözcüsü'- mekanlar da bereketli yeşillik hissini ve doğanın iyileştirici gücünün taklit edilmesini sağlıyor.

Zengin ve koyu renklerin yanı sıra yeşil veya çivit mavinin tonları, zeytin ve avokado renkleri bu yıl iç mekan için ana renkler olarak kullanılacak.

İç tasarım şirketi

'' Baharatlı Bal '' - balın güzelliğinden ve çeşitliliğinden esinlenen ılık bir kehribar rengi. Eşleştirdiğiniz palete bağlı olarak, sıcak ya da sakinleştirici, rahat ya da canlı.

Şu andaki yeni olumlu havayı yansıtmak için -Dulux şirketine göre yılın rengi Behr.Mavi renk çeşitliliği Tasarımcılar tarafından çok sevilen Hamptons iç tarzında çok kullanıldı (Hampton tarzı blogumuza bağlantı)

İç tasarım şirketi

Benjamin Moore Colormix tahmini, “Cavern Clay” ı 2019 yılının rengi olarak ilan etti.Çok eski, ancak tamamen canlı. Bohem, ama tamamen rafine. Kendimizi iyi hissettiren beslenme, rahatlık ve aşinalık getiren renklerden biri. 

İç tasarım şirketi

Dunn Edwards'ın “Yaşamın Baharatı” boyaması turuncu, koyu tonlu, kahverengili, ateş tuğlasından oluşuyor. Drama ekleyen ve duyuları harekete geçiren, kendine güvenen bir renk tonu.

İç tasarım şirketi

Gördüğünüz gibi bu yıl hakim renkler görüyoruz, zengin mücevher taşlarının çeşitli tonları ve yeryüzü renklerinin seçimini. Renklerin birbirini mükemmel bir şekilde tamamladığı 2019'un trend paleti, herhangi bir stil yönünde çarpıcı tasarımlar yaratmak, modaya uygun kalmak ve aynı zamanda kişisel tercihlerinizi yerine getirmek için size sonsuz olanaklar ve çeşitli kombinasyonlar sunuyor.

İç tasarım şirketi

Gelecekteki bloglarımızda (blog bölümüne bağlı) iç mekan tasarımınızda bu renkleri nasıl kullanacağınıza dair ipuçlarını alın.