cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi türkiye

Yeni evinizi dekore etmeyi veya mevcut iç mekan tasarımınızı yenilemeyi planladığınız koşullarda, 2019 yılında trend olanı görerek modaya devam etmenize ve güncellemenize yardımcı olmak için buradayız.

1.Kişiselleştirilmiş tasarım

Bazı stil tasarımlarının iradesi, artık istediğiniz gibi yaşamanın rahat ve keyifli olduğu bir ortam ihtiyacı ile değiştirildi. Elbette, insanın bireysel ihtiyaçları modern iç mekanlarda egemen olacak ve tüm tasarım kararları sahiplerin zevklerini, hobilerini ve yaşam tarzlarını yansıtacaktır. Kişiye özel mobilyalar ve özgünlüğünüzü vurgulayan benzersiz parçalarla ısmarlama tasarım, misafirlerinizi ziyaret etmek için evinizi rahat ve huzurlu kılar.

İç tasarım şirketi

2.Elegans cazibesi ve Art Deco'nun lüksü.

İkonik İskandinav stilleri, 2019'da Art Deco'ya tam yol kat ederek, mükemmel çizgileri, parlak dekoratif elemanları, cilalı mobilyaları, cam ve krom yüzeyleri bir lüks ifadesi olarak geri getiriyor.Pahalı ve zengin dokular ana vurgular. Gümüş ya da altınla süslenmiş koyu renk tonlar hakim gözüküyor.

İç tasarım şirketi

3. Neo Klasik tasarım

Zamansız klasiğin çağdaş bir biçimde yorumlanması neo klasik tasarımı oluşturuyor. Girişte büyük merdiven gibi unsurlar, yüksek tavanlar ve meclis veya oturma odasının geniş alanları mevcut. Düzgün kıvrımların sert çizgilerle birleşimi; soylu döşemeler, dekoratif alçı, sütun ve zarif tasarım bu tasarımda yer alıyor.

İç tasarım şirketi

4.Mermer ahşap ve metal

Mermer, son birkaç yıldır hit olmuştur ve lüks ev için zamansız bir trend olarak gözükmektedir. Her zamanki Carrara'nın bir kısmı (carrara post'umuza buradan bağlantıyı okuyabilirsiniz) 2019'da bazı renkli çeşitlemeler ortaya çıkıyor. Mat altın çiniler veya paneller, altın saten veya kadife döşemelerle süslenmiş duvarlar. Altın, pirinç, bronz ve diğer metal malzemeler sadece mobilya parçaları olarak değil, aynı zamanda sanat eserleri ve dekor unsurları olarak da kullanılacaktır. Ahşapla birlikte kullanıldığında, bu malzemeler iç mekanda çarpıcı bir tasarım sağlar.

İç tasarım şirketi

5.Kilimler ve tekstil

Olağandışı geometrik formlarda kilimler, sürdürülebilir malzemeler ve çekici soyut sanat. Tekstil teknolojisinin evrimi ile kaliteli bir ısmarlama halı, herhangi bir eve rahatlık getirmenin olağan işlevselliği dışında, 2019'da daha çok bir sanat eseri gibi kabul edilir. Tekstilde kadife döşemelik, çeşitli renklerde görünen göz alıcı bir ifade veriyor.

İç tasarım şirketi

6. 2019 renkleri

Pantone Enstitü tarafından 2019’un daha önceki ana renginin açıkladığı gibi, yaşayan mercan -canlandırıcı ve yaşamı güzelleştiren mercan tonu- yumuşak bir kenara enerji veren ve aydınlatan altın renkli bir ton olarak kullanılıyor. Şeftali renginin gül alt tonu, bu yıl iç mekanda kullanılan diğer popüler renklerle birlikte mükemmel bir şekilde harmanlanıyor: koyu tonlarda mücevher taşları: koyu mavi, zümrüt ve yoğun bordo kullanılmakta.

İç tasarım şirketi

7. Dekoratif Tavan

Grafik desenlerden alçı tarafından oluşturulan dokular şık olmakla birlikte ilginç aydınlatma, led avizeler veya tavandan sarkan ve atmosferik ambiyansa asılı farklı ilginç formlardan oluşur.

İç tasarım şirketi

8. Etkileyici dokular

Yaratıcı kurulumlar, soyut parlak paneller ve fütüristik lüks bir his veren camdan mozaikler.

İç tasarım şirketi

9.İç Mekanlarda Bitkiler ve Yeşillik

Yeşillik ve doğal ışık gibi doğrudan ve dolaylı biyofilik tasarım unsurlarının yanı sıra duygusal ve fiziksel refahı teşvik etmek için toprak renkleri kullanılıyor.

Modern teknolojiler tarafından bu tasarımı tamamlayan doğal ışık ve canlı bitkiler bolluğu ile alanı organize ederek yeşil prensipleri uygulamakta.

İç tasarım şirketi

10. Zeki veya akıllı ev

Dijital yaşam tarzı teknolojileri devralıyor ve yüksek teknolojili akıllı ev sistemleri günlük rutinlerimizi sorunsuz bir şekilde pürüzsüz hale getirmek ve ev konforumuzu bir üst seviyeye yükseltmek için buradalar. Evinizin alanı içine yerleştirilenler, sürekli olarak düşünmek yerine kendinize konsantre olmak için daha fazla zamana sahip olmanıza olanak verir. 

Yaklaşan blog yayınlarımızdaki eğilimler hakkında daha fazla bilgi edinin.

İç tasarım şirketi 

 

 

 

 
İlginizi çekebilecek makaleler