cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi türkiye

Mutfağınızı geliştirmenin birçok yolu var ve biz ALGEDRA'da sizin için her zaman en iyi çözümleri buluyoruz. Mutfağınızı geliştirmek için ALGEDRA Interior Design'ın harika ipuçlarını aşağıdan kontrol edin:

1. Kiler Kavanozlarınızı Etiketleyin

modern red kitchen

Etiketleme makineniz yoksa, kavanozları washi bantla da etiketleyebilirsiniz. Kiler gezinmek daha kolay hale geldiğinde, mutfaktaki hayatınız da öyle olacak.

2. Ölçüm Kaşıklarınızı Yeniden Düzenleyin

Birden fazla ölçüm kaşığı setiniz varsa, hepsini çekmece bölmesinde bir araya getirmeyin. Bunun yerine çay ve yemek kaşıkları için kendi küçük bölmelerini oluşturun. Bunlar muhtemelen en çok ulaşacağınız ölçümlerdir ve bu basit güncelleme kaşıkları sıralamayı ve organize etmeyi kolaylaştırır.

3. Kesme Tahtalarınızı Yağlayın

summer yellow kitchen

Ayda sadece beş dakika - kesme tahtalarınızı en üst düzeyde tutmak için gereken her şeydir. Mutfakta çok büyük bir iş görücü rolünde olduklarını düşünürsek, onlara iyi bakmaya değer, böylelikle uzun süre dayanırlar.

4. Bıçaklarınızı düzgün temizleyin

Yukarıdaki kesme tahtaları gibi, bıçaklarınız olmadan hiçbir şey yapamazdınız, bu yüzden onları temizlemenin ve bakım yapmanın uygun yolunu öğrenmeye değer. Birkaç kez yapın ve yakında bir alışkanlık haline gelecektir!

5. Küçük mutfak? Karşı Alanınızı En Üst Düzeye Çıkarın

Kendinizi yeterli tezgah alanı eksikliğinden dolayı sık sık hayal kırıklığına uğramış halde buluyorsanız, bu sizin için harika bir çözüm.

yellow paint kitchen

6. Aydınlatın!

Çok loş bir mutfaktan kurtulup, şu an yeterli iş aydınlatmasına sahip olduktan sonra, değişimin aydınlatıcı olduğunu söyleyebilirim. Bu güncellemenin pahalı olması da gerekmez. Kabin altı ışıkları takabilir veya başka bir şey yoksa sadece salıncak kolu görev lambası ekleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilecek makaleler