cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi istanbul

Cam kullanımı M.Ö. 4000 yılına kadar uzanmaktadır. Günümüzde bir cam, resimlere, süslemelere, eğlenceli renklere sahip şeffaf bir panel olarak ve ayrıca çeşitli şekillere ayarlama ve dönüşme kabiliyeti nedeniyle büyüleyici bir eser olarak kullanılmaktadır. Ayrıca alanın ferah ve aydınlık görünmesini sağlar.

glass wall

Cam Çeşitleri ve Kullanım Alanları:

Cam, oturma odaları için birçok lüks dekoratif parçada kullanılır.

Tablolarda yemek masaları ve oturma odası masaları gibi birçok gözlük kullanılır.

Pencereler camın dekoratif kullanımıdır. Ev arayüzleri sokaklara veya parklara bakarken ve aynı zamanda dış ışığın büyük bir kısmından faydalanmak için.

Cam pencereler, çok renkli paslanmaz çelik metal için mükemmel bir eşleşme olan metalik bir çerçeveye sahiplerse daha estetik görünecektir.

Cam ayrıca ev dekorasyonlarında ve iç ve dış kapı modellerinde kullanılır, ancak renkler insan ruhunda etkili bir rol oynadığı için sevinç ve rahatlık eklemek için eve uygun özel renklere yerleştirilmelidir.

glass shower room

Güzel bir portre oluşturmak için kum ve taşla karartılabilir. Geçmişe dair bir ipucu olan renkli camlar “ALGEDRA” tarafından profesyonel ve modern bir şekilde oldukça kullanılıyor.

Geçmişte, kurşunla yapılmış ve ahşap somunla çevrelenmiş vitray çok kullanılıyordu, ancak şimdi evinizin köşelerinde ve rahatlamak için tasarlanmış alanlarda vitray kullanmak yaygın. Bu yöntem, ucuz camları duvar resimleri, vazolar, duvara monte plakalar ve lambalar gibi duvara monte edilmiş aksesuarları bir başyapıt haline getirir. Cam çok kırılgan olduğundan, büyük parçalar halinde veya örneğin yatak odalarında temel dekoratif bir parça olarak kullanılması imkansızdır.

TV ve bilgisayar masaları oluşturmak için küçük camlar veya küçük dekoratif cam raflar kullanabilirsiniz.

glass decor

Dekorun estetik tarafını arttırmak için cam bölmeler de kullanabilirsiniz. Bazı aynaları daha şık ve estetik bir görünümle birlikte konfor ve huzur sağlayan aksesuarlar, antika eşyalar, lüks kristal cam eşyalar ve mumlarla da kullanabilirsiniz.

Oyulmuş cam çok yaratıcı bir modern sanattır. Evine zemini bir yama dönüştüren, altında bir su dünyası içeren bir temperli cam paneli içerecek ve yere çok güzellik ve romantizm katmak isteyenler var.
İlginizi çekebilecek makaleler