For Consultation

Blog

Cam, özel şeffaf bir materyal olarak kalitesi ve mekana bir zerafet katma yeteneği ile iç tasarımda en yaygın kullanılan malzemelerden biri olarak kabul edilir.

Modern tarzda iç tasarımdan hoşlanan bir kişisiyseniz, evinizi camla parlatmak için size sunacağımız 6 ipucunu kullanabilirsiniz.

İç tasarım şirketi

-  Cam genellikle pencerelerde ve kapılarda kullanılır, ancak konuyla ilgili yaratıcı olmak için, büyük cam panellerle beton duvarları değiştirebilir ya da dışardan saydam bir cam duvar kullanabilirsiniz. Bu yöntemle, daha fazla alana sahip olup daha fazla ışık çekeceksiniz.

İç tasarım şirketi

-  Camlarda, ofislerde modüler esnek duvarda kullanıldığında, camların sağladığı bir tür keyifli bir his vardır, cam ses geçirmez bir bariyer görevi görür, ancak yine de ışığın geçmesini ve daha ışıltılı bir şekilde yansımasını sağlar.

İç tasarım şirketi

-  Güçlendirilmiş cam, diğer birçok alanda da kullanılabilir, çünkü normal camdan farklı olarak basınç ve ağır ağırlıklar taşıyabilir, bu nedenle örneğin zihninizde canlanan ve bir hayal gücü sağlayan merdiven basamaklarında kullanılabilir.

İç tasarım şirketi

-   Mobilya ve masa gibi dolapların içindekilerle birlikte, bir ışıltıya sahip olsa bile, ışığı ve parıltıları tüm alana yansıtabilmesiyle cam ve kristal aksesuarlardan daha da çekici gelebilecek başka bir malzeme yoktur.

- Camın mükemmel kullanımı banyolarda, suya ve neme dayanma kabiliyeti nedeniyledir, duştaki cam ortama bir zarafet katmaktadır.İç tasarım şirketi

-    Sonunda, evinde bir akvaryum sahibi olmak istemeyen kişiler, ruhlarını  rahatlatıcı ve sessiz bir gölde yüzmeye bırakmışlardır.

İç tasarım şirketi

 

Daha fazla fikir edinmek için 00971 528111106 numaralı telefondan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya herhangi bir sorunuz için hello@algedra.ae adresine e-posta gönderin.