cloudfront
En iyi mimarlık şirketi Istanbul

Algedra Gelişim ve İnovasyon haftası, iş kalitemizin standartlarını günden güne ve yıldan yıla yükselterek, şirketimizin vizyon ve misyonunu yansıtmayı amaçlayan bir hafta olup tüm Algedra ailesi üyelerini tüm bölümlerden gelecek şekilde bir araya getirmiştir.

Gelecek yıllarda hedeflerimize ulaşmak için paylaşılan fikirleri, bilgiyi ve gelecek vizyonunu toplamamıza yardımcı olan ekip yaratıcılığını uygulamaya inandığımızda, günlük olarak yeni yol tutuş yöntemlerini öğrenmek ve adapte etmek için bir platform oluşturmak çok daha verimlidir. Mümkün olan en iyi düzende çözüm daha verimli bir şekilde işler.

İç tasarım şirketi

Günlük görevlerini ve faaliyetlerini daha hızlı ve yetkin bir şekilde yerine getirmek için tüm personelin belirlenen departman yöneticileri ve ilgili personel ile işbirliği yaptığı bir zemin üretilmesi için görüşmeler başlatılmıştır. Bu adım, tüm Algedra üyelerinin aynı platformda nasıl çalışacağını ve birbirlerinin işlerinin önemini anlayabilmelerini sağlamak için ve onları çalışma alanının dışında bir çatı altında toplamak içindi.

İç tasarım şirketi

Personel için bu oturum, oturum aşamasının arkasındaki gündemi anlamak ve kavramak, birbirleriyle ilişki kurmak ve her türlü yardıma muhtaç olan durumlarda birbirine yardım etmek üzere, akıllı bir şekilde gerçekleştirilecek olan bölümlere oturtulmuştur.

İç tasarım şirketi

İşletmelerin bugün karşı karşıya kaldığı en büyük zorluklardan biri, sürekli değişimin ortasında nasıl yenilikçi ve ilgili halde kalacağımızdır.

Bu nedenle, İşletme sahiplerinin ve ekibinin aynı platforma girmeleri çok önemlidir ve çevreye ve değişikliklere uyum sağlamak ve dolayısıyla yeni stratejilere dahil olmak, bunları uygulamak ve her fırsatı değerlendirmek için hazır olmaları gerekir.

İç tasarım şirketi

Bu tartışma toplantının hayati odak noktalarından biriydi.

İç tasarım şirketi

Bu oturumun en önemli avantajlarından biri, konvensiyonel düşünceyi toplamak, farklı bölümlerden gelen düşünceleri birbirine bağlamak ve Algedra'nın hedeflerine ve vizyonuna ulaşmasında başarılı olması için şimdi ve gelecek için eyleme geçirilebilir bir içgörü sağlamaktı.

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi
İlginizi çekebilecek makaleler