For Consultation

Blog

İç mekânın tüm detaylarını tek bir tarzda tasarlamak sanattır, ancak tek renkte değil- tipik ve yaygın bir hatalardan biri tek renk kullanımıdır. Bu konuyla yakından ilgilenin: favori renkleri kullanın ve ilginç bir renk karışımını oluşturun, bunu nötr bir vurgu katarak veya açık ve koyu kontrast kullanarak yapabilirsiniz.

elegant and colorful living room

En yaygın hatalardan biri yapay çiçeklerle süslemektir. Profesyoneller eve kuru veya yapay çiçekler getirmenizi tavsiye etmiyorlar. Doğal vurgular her zaman daha iyi fikirdir.

Çok fazla kanepe yastık kullanımı. Evet, elbette, yastıklar evin atmosferini rahatlık katıyor, ancak bazen çok fazla oluyor. Her uzanıp oturacağınız zaman, bir yastık dağını itmeniz gerekir. Savurganlıktan kurtulmanızı öneririz!

 Black & White Sofa

Mobilya ve dekor fazlası- güzellik ve konforun en kötü düşmanları.

Pencerelerinizi asla saklamayın. Perde çubuklarını asmak çok yaygın bir hatadır. Perde çubukları, yükseklik ve büyüklük hissi vermek için tavana asılmalıdır. Çok düşük asılan çubuklar tavanı daha düşük gösterir ve bir odanın olduğundan daha küçük görünmesine sebep olur.

Boya renklerinden seçim yapmadan mobilyalarınızı satın almayın. Mobilyalarınızdan önce boya renginizi seçmelisiniz. Mobilyaları zaten boyalı duvarla eşleştirmek çok daha zor.

Çok yüksek asılı resimler. Resimler- dekorun önemli bir unsuru. Bu yüzden onları tavanın altına asmayın. Unutmayın: kompozisyonun merkezi göz seviyesinde olmalıdır.

Paintings on eye level

Firmamız evinizi dekore etmede size yardımcı olmaktan ve bu hatalardan kaçınmanızı sağlamaktan mutluluk duyacaktır.