cloudfront
Algedra'dan Alan Planlaması

Alan planlamasına nasıl başlanır?

Tabii ki, mekânın temel işlevselliğini tanımlayarak ve ardından mevcut sınır alanını ve son olarak bir iletişim sisteminin bağlanmasını analiz ederek. Daha sonra, her odanın imar alanı taşındığı ve çeşitli mobilya gruplarını yerleştirmeyi planladığı alanlarda bireysel olarak tanımlanmış fonksiyonel ilişkiler olduğunu düşünüyoruz.

space planning

space planning draw

space plan

Yaşam alanının organizasyonu, binanın yapısı ve özel dekoruyla da ilgili olması gereken iç düzen için en uygun çözümleri aramaktan başka bir şey değildir.

Space Plan - organizing the area

Yaşam alanının planlanması- bu, herhangi bir iç tasarım projesinin çok önemli bir aşamasıdır. Herhangi bir hata veya öngörülemeyen değişiklik, evin veya dairenin ailesinin hayatını ciddi şekilde zorlaştırabilir.

ALGEDRA İç Tasarım mimarları, mekânı yaşam için en uygun hale getirmek için rasyonel olarak planlamayı önerecektir. Eski zamanlardan bugüne kadar, evin temel amacı uyku, yemek pişirme ve yemek, dinlenmedir. Ve yaşam alanının tasarımı bu temel ihtiyaçlardan uzaklaştırılmamalıdır.

Ekibimiz, şehirdeki tek yatak odalı dairelerden kır evlerine, villalara ve Ofis alan planlamasına kadar çok çeşitli nesnelerde alan planlaması sağlar. İç mekânın hayatınızdaki etkisini takdir ettiğiniz zaman, eviniz sevgi ve konforla dolu rahat bir köşeye dönüşecektir.
İlginizi çekebilecek makaleler