For Consultation

Blog

Her insanın kendine özgü bir parmak izi var. Jumeirah göl kulelerinde bulunan ALGEDRA Interior Design Company'yi tanımlayan ise lüks, zarafet ve mükemmellik. Genel ve özel projeler için olağanüstü ve benzersiz çözümler sunar. ALGEDRA, farklı medeniyetler, modern ve eski kültürler ile iyi düşünen tasarımlar sunmaktadır. ALGEDRA, ticari, konut ve turizmle ilgili birçok proje ve tasarımlar için tüm danışmanlık hizmetlerini bir arada vermektedir. Bu istişareler, yürütüldüğünde projenin bir bakışını yakalamak için kullanılan tasarımları ve malzemeleri tanımlayarak başlar.

ALGEDRA Interior Design

ALGEDRA, çok yaratıcı olmasının yanı sıra en önemli iç tasarım şirketlerinden biri olarak kabul edilir ve yaratıcı yenilikler ile lüks, yüksek kalitede zarif tasarımlar arasında bir araya gelen mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder.

ALGEDRA, mükemmel ama zarif tasarımları ve yaratıcı yenilikleriyle Ortadoğu, Arap Körfezi ve Avrupa'daki müşterilerini başarıyla etkiledi.

ALGEDRA'yı benzersiz kılan, farklı kültürlerden ve sosyal çevreden oluşan bir ekibe sahip olması, her türlü tasarım için daha iyi ve daha yaratıcı bir görünüme sahip olma avantajı sağlamasıdır. ALGEDRA ekibi, ALGEDRA’nın müşteri sadakatini kazanan başarılı hizmetlerinin ardında yatan nedenler olarak yeni yenilikçi fikirler sunmaya büyük önem vermektedir. Üç boyutlu görüntüler, detaylı grafikler, mekan ve aydınlatma ile ilgili renk ve çizimler ile konuların kullanımı, mobilyalar ve kumaş renkleri ile bunların istenilen yere nasıl dağıldığı ve alçı süsleme sanatı, bitki koordinasyonu, çizim sanatı taş, çeşitli eserlerin dağılımının incelenmesi, bahçe ve girişlerin düzenlenmesi ALGEDRA şirketinin yaratıcılığı ve yeniliklerine örnek teşkil etmektedir.

ALGEDRA Interior Design

ALGEDRA, iç tasarım artık belirli bir stili takip etmediği için müşterilerine tüm yeni iç tasarım hizmetlerini sunacaktır, ancak medeniyet ve sanat ile modern stilin sadeliği ve klasik stilin lüksü arasında bir araya gelmektedir.

ALGEDRA tasarımcıları, müşterilerin isteklerini yerine getirecek ve her proje için benzersiz ve farklı bir tasarım sağlayacaktır.