For Consultation

Blog

Günümüzde  sürdürülebilir bir iş kurmak ve işletmek, sosyal refahın artmasına katkıda bulunmak için çok önemlidir.

Algedra Group CEO'su Mohab Ayoub: ‘’ Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimidir ve bugün bu girişime katıldığımızı duyurmaktan onur duyuyoruz.

Gelecek için net bir vizyon ve misyonla, üstlendiğimiz sosyal sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz ve Birleşmiş Milletlere katılmak ve onun 10 ilkesine bağlı kalmak, iş yapımızın nedenini ve topluma ve çevremize verdiğimiz etkiyi haklı çıkarmak için sadece bir adımdır .

Algedra Grubu'nun varlığının ilk günlerinden itibaren ve genişlemesi ve büyümesi içerisinde ki yıllar boyunca, insan hakları, iş gücü, çevre ve yolsuzlukla mücadele konularında evrensel ilkelere uygun hareket ederek bu eylemleri güçlü inançlarla stratejilerine ve operasyonlarına dahil etti. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin çekirdeği olan toplumların refahını arttırmaktır ve  bu 10 ilkeye, şirketin faaliyetleri ve katılımı, şirketin içten içe güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Farklı kökenlerden ve milletlerden gelen çok kültürlü bir ekibimiz var, ancak çalışmaya karşı tutku ve coşku içinde  bir birlik içerisindeyiz.

Her projenin doğru ellere geçmesini sağlamak için ekibimizi büyük bir uzman tavsiyesiyle seçtik. Yaratıcı zihinlerin ve verimli deneyimin bir arada olması, klasik ama muhteşem bir ekip ortaya çıkarır ve ALGEDRA'da sahip olduğumuz şey budur.

Müşterilerimizle güçlü bir iletişim ve sıkı çalışma yoluyla güçlü ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Ortadoğu'yu etkileyici ve yenilikçi tasarımlarımız ve fikirlerimizle etkiledik. Müşterinin stilini ve uzman iç mekanlarımızın mükemmel bir kombinasyonunu yaratmak Dubai tasarımcıları için büyük bir görevdi ve müşteriler, çalışanlar ve halk arasında iş dünyasında güven kazanmayı başardık.

Zirvede olma hırsını yerine getirirken gelişim, eğitim ve inovasyonu önemsiyoruz. Günümüzde, çalışan deneyimini zenginleştiren yeni yöntemler uygulamak, şirketin kazancı ve gelirinden daha önemlidir.

Toplumsal düşünen bir şirket olarak, ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmak ve hayırseverliğe katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, toplumumuzda fark yaratmada bu bizim için önemli bir yer tutmaktadır.

Müşterilerimizin ve halkın güvenini arttırırken, iş ortaklarımızı özenle seçeriz, çalışma şekillerinin yüksek iş etiğimizle eşleştiğinden emin oluruz.

Daha iyi bir dünyaya ulaşmak için ortak sorumluluk üstlenerek ve sorumluluk alarak sürdürülebilir kalkınma hedeflerine yönelik kaynaklarımızı seferber ediyoruz. ‘’ diyerek Sayın Mohab Ayoub ifadesini açıkladı.