For Consultation

Blog

Evler için birçok yeni tasarım  eğilimi var ve ne olursa olsun, geleneksel Meclis hala, Arap ev tasarımlarında kendine has bir yere sahip, otantik Fas Meclis halıları, yastıkları, yünleri ve modern ve çağdaş Fas tasarımlarını vurgulayan dokuma hammaddeleri ile bu tasarım hakkında daha fazla bilgi edinin ALGEDRA'nın aşağıdaki makalesi, Fas karakterli bir Arap meclisi edinmenize yardımcı olacak her şeyi içermektedir.

traditional Majlis Design

1. Parlak ve canlı renkler kullanın. Dekorasyon için palmiye ağaçlarını kullanın ve minder, yastık, kilim farkli renkler kullanmayı unutmayın.

2. Asılı fenerleri farklı şekil ve renklerde kullanabilirsiniz ve ortama sıcaklık ve samimiyet eklemek için tavana ahşap ekleyebilirsiniz ve ayrıca mobilyalarda daha şık bir görünüm için kullanabilirsiniz.

traditional Design

Fas Meclisleri, el yapımı yazıtları ve duvara monte edilmiş dokuma tablolarıyla bilinir, desenleri ve renkleri koordine etme yöntemi, Fas stilinin karakterini yansıtmanıza yardımcı olur.

Modern ve eskiyi bir araya getiren tasarıma gelince:

Moroccan Majlis handmade inscriptions

  • Fas etkisine sahip renkli yastıklar gibi bazı basit eklemelere ek olarak kemerli kanepeler ve soğuk renkler kullanılabilir.

 

  • Ortaya Fas yazıtları ve süslü sütunlar bulunan bir masa koyabilirsiniz, bu odaya şık ve sofistike bir Fas karakteri katacaktır.

 

  • Klasik bir Mecliste daha çok lüksü yakalamak için siyah ve kahverengi ile karıştırılmış altın ve gümüş renkleri kullanın, çağdaş bir Meclis için cesur ve güçlü renklerin bir karışımını kullanın ve basit bir Meclis için ise beyazı kullanın.

 

  • Tavan, Meclisin güzelliğini vurgulamakta büyük bir rol oynamaktadır, bu yüzden Algedra profesyonelleri çizim ve tavan yazıları hazırlar ve hazır bir şekilde dekore edilmiş tavanlar sunar.