cloudfront
En iyi mimarlık şirketi Istanbul

Duvar kağıtları dünyası, insanların sofistike ve zevk seviyesini ortaya çıkaran büyülü bir etmen olup, evin çekiciliğini arttırarak tasarımın derinliğine sanatsal yollardan dikkat çekmektedir.

İç mekan tasarımınız için çağdaş stili seçerken, yeni ve yaratıcı yüzeyler oluşturmak ve odanıza stil getirecek dokular sunmak için Antoloji duvar kağıdı koleksiyonunu kullanabilirsiniz.

Türkiye'deki İç Tasarım Firmaları

İkinci koleksiyon grubu ((Antoloji 02)), kentsel tasarımlardan esinlenen göz alıcı dokuların bir seçiminden ve ince organik alt tonlarla yapısal motiflerin bir kombinasyonundan oluşur ve işte bunlar:

Anakonda, maksimum etki için metalik vurgularla güçlendirilmiş göz alıcı, parıltılı yılan derisi etkisidir, keskin ve karizmatik bir kişilik hissi verir.

 Türkiye'deki İç Tasarım Firmaları

Blok, bir dizi organik desenle oluşturulan zemini hazırlayan blokların zekice bir birleşimi olup, parlak, rahat ve tutkulu bir kişilik hissi verir.

Türkiye'deki İç Tasarım Firmaları

Foxy, yumuşakça sıkıntılı ve yaşlanmış bir etki yaratan antika aynalı veya metal bir yüzeyde ki sararmadan esinlenen bir tasarımdır, bilge, derin ve büyüleyici bir kişilik hissi vermektedir.

Türkiye'deki İç Tasarım Firmaları

Reed, doğu esintili bu tasarım, bambu sazlarının doğal dokusunu ve gücünü bir sepet örgüsü efekti oluşturmak için birleştirir, seyahat eden, çok kültürlü ve sosyal bir kişilik hissi uyandırır.

Türkiye'deki İç Tasarım Firmaları

Smalti, kağıdın yapısal yönünü daha da geliştirmek için kabartmalı deri şeritlerinden ilham alan dokusal metalik bir tasarımdır, düzenli, güçlü ve kendinden emin bir kişilik kazandırır.

 Türkiye'deki İç Tasarım Firmaları

Stucco, ahşap ve metal gibi farklı yüzey öğelerini bir doku oluşturmak üzere bir araya getiren karmaşık bir motif olup, zevkli, sanatsal ve zarif bir kişilik hissi verir.
İlginizi çekebilecek makaleler