cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi Istanbul

Karavan zamanı!

Ve burada, zamanın kumlarının ötesine gizlenmiş bazı gizemleri ve mucizeleri ortaya çıkarmak için Arap çölünün kalbine büyülü bir maceradayız.

Biz belirsizliklerden kaçınarak ihtimallerin hayali ile yürüdükçe belirsizlik atmosferi gözler önüne serilir. Arap tarzı ile hiç beklemeyeceğimiz yeni bir şekilde ortaya çıkmadan önce olgunlaşmaya başlar.

Biz, aydınlık lüks döngüye, peyzajın her detayında İslami arklar, iyi düzenlenmiş ve palmiye ağaçlarının örtüsünü giymiş desenleri vasıtasıyla sanatın bir parçasını sağlayan ağaçlara bakıyoruz.

Asla hayal etmediğiniz fantastik dünyayı keşfederken şaşkınlık içinde yürüyeceksiniz, gözlerinizi erikten koyu çikolatanın zengin renklerinin katmanları ya da kalın işlemeli perdeler üzerinde kullanılan ışıltılı altınla ilişkili kiraz renk tonlu mercan renkleri ile doldurun ve duvarların etrafında ki dans eden ağır kilimler vasıtasıyla güzel bir rüyanın çekiciliğini  arttırabilirsiniz.

İyi dekore edilmiş kanepelerden birine oturabilir veya bu deneyim hakkında iyi bir izlenim elde etmek için zemine renkli saçılmış olan inanılmaz rahat minderleri deneyebilirsiniz.

 Glamourous Arabian Style in Interior Design

Etrafınıza bakın ve sütunlardaki her oyma ayrıntıda İslami sanat ruhunu kolayca hissedebilirsiniz. Tavanlarda ise islami imparatorluğun feth ederek yaydığı gibi yakınlardaki eski medeniyetlerden Pers, Bizans ve Roma gibi diğer kültürlerden gelen bazı puçlarını da akıllıca etkilediğini görebilirsiniz.

Arap tasarımları hakkında konuştuğumuzda aklımıza ilk gelen Fas ve Türk stilleridir, ancak yüzeyin altında daha derine inmeye devam ederseniz hala size bekleyen hazineleri bulacaksınız!

Muazzam avizeler ve büyüleyici fenerler, 1001 Arap gecesinin özünü yansıtan renkli ışıkların yansıması ile o huzur vahasını döndüren, odun ve taştan oymayı süsleyen, akıllara durgunluk veren bir Arabesk sanat battaniyesine sarılmış, bu huzur vahasını döndüren sanat eseridir. Nazik bir altın dönemi yansıtır.

Sizi sessizce geri çekeriz, sizi gizemli bir bulutun içinde yüzünüzde mutlu bir gülümsemeyle güvende ve seste bırakırız.

 Tremendous Moroccan and Turkish styles

Saklı vahanın gizemlerini yaşamak için 00971 528111106 numaralı telefondan bize ulaşın ve sihirli sanatı yaşayın. Herhangi bir sorgu için adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.
İlginizi çekebilecek makaleler