cloudfront
BAHÇELERİNİZDEKİ KURALLARI YIKMAK İÇİN 4 YOL

Bahçeniz konut arayüzü ve konukların göreceği ilk yer. Bu nedenle, göz alıcı ve özel olmalı. Bazı bahçe tasarım kurallarını ihlal ederseniz ve yeni, olağanüstü stiller eklemek için kendi kurallarınızı yaratırsanız güzel bir bahçeye sahip olabilirsiniz. ALGEDRA uzmanlarının eşsiz peyzaj tasarımları için önerdiği bazı fikirler şunlardır:

landscape garden design by Algedra Interior

1. Kaos bir sanat şeklidir. Bitkilerinizi ve çiçeklerinizi belirli saksılarda ayrı bir şekilde organize ederek fazla çaba sarf etmeyin. Onları rastgele bir kaos içinde bırakmak onları daha güzel gösterecek. Bitkilerin renklerini ve türlerini koordine etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ormanı örnek olarak alın, çok güzel çünkü rastgele ve kaotiktir. Böylece bahçeniz güzel ve göz alıcı olacak.

2. Bahçelerin çoğu sulama ve biçme gibi sürekli bakıma ihtiyaç duyan yeşil çimenler ile kaplıdır. Bu bölümü atlayabilir ve bahçenize diğer bahçelerin arasında öne çıkacak harika bir tat katabilirsiniz.

elegant landscape designs

3. Rasgele bitkilerle çevrili patikalar, her yerinde yetişen doğal bitkilerin olduğu, herhangi bir yönde olduğu gibi düz bir çizgide organize edilen yollardan çok daha güzeldir. Onları doğal hallerinde bırakmak daha iyidir. Ayrıca bahçenizi bazı kayalar veya güzel kaldırımlarla çevreleyebilir veya yeşil çiçek açan çalılar kullanabilirsiniz.

4. Evin bahçesi mutlaka kapısının önünde bitmemeli. Eve ulaşmak ve konut arayüzünü güzelleştirmek için alan bırakın. Her mevsimde renklerini değiştiren bazı sarmaşık bitkileri kullanabilirsiniz, bu da her mevsim eviniz için yeni ve farklı bir görünüm sağlar.

 
İlginizi çekebilecek makaleler