For Consultation

Blog

Uzun bir çalışma gününün ardından sıcak bir duş almak için aradığımız huzur rahat bir banyo önemlidir, beyaz renk banyo tasarımlarında oldukça sık kullanılır, çünkü mekana huzur ve dinginlik katar.

ALGEDRA tasarımcıları banyonun güzelliğini ve şıklığını artırmak için ortama beyaz eklerken birkaç ipucu önerir:

1- Zemin ve duvarlarda beyaz rengin kullanılması banyoya genişlik katacaktır, beyaz mermeri kullanmak daha da zerafet ekler ve ortama genişlik eklemek için en iyi seçeneklerden biridir. Cam kapılı duş, çok modern ve şık bir tasarıma sahiptir, birçok banyoya uygundur ve geniş bir alana ihtiyaç duymaz.

2- Beyaz yıkama havzasına bazı ahşap esaslı renkler eklemek, sıcaklık hissi verir ve banyonun dekorunda ve tasarımında benzersiz bir denge oluşturur. Ayrıca bazı yeşil bitkilerin eklenmesi, bej rengi ve ahşap kullanımı, beyaz renge uyan uygun seramik rengiyle ortama hoş ve parlak bir dokunuş verir.

3- Deniz mavisi ve beyaz seramik şerit gibi zemin rengiyle orantılı olan, renkli seramik şerit gibi etmenler tamamen beyaz bir banyoya basit bir renk olarak eklenebilir.

4- Modern tasarımlarda ortaya çıkan zeminler için üç boyutlu paneller vardır ve müşterinin tercih ettiği resmi kullanabilir ve ayrıca havzalara beyaz renk ekleyebilir ve duvarlara zemin rengine uygun ancak daha açık bir hafif renk verebilirsiniz.

5- Bazı karakterlerin romantik eğilimleri vardır ve bu arzuya ulaşmak için banyo içinde sıcaklık ve samimiyet katan gri bir seramik zemin ile beyaz ile koyu kırmızı arasında ki renkleri birleşebilirsiniz.

bold red with a grey floor bathroom

6-Banyo penceresinden baktığınızda ayrı bir manzara var olabilir, eşsiz manzaraların tadını çıkarırken aynı zamanda serinletici bir banyonun keyfini çıkarmak istediğinizde, ALGEDRA uzmanları, güzel doğanın tadını çıkarmanız için seramik zeminden daha yüksek beyaz, süslü altın bacakları olan bir küvet eklemenizi önerir. Banyoda büyük pencereyi kaplayan altın rengi perdelerin yanı sıra beyaz seramik duvar ve kirli beyaz seramik zemin kullanılabilir.

7- Gri taş duvarlar ve kahverengi ahşap zeminler ile özel bir banyo tasarlayabilir ve taş duvarın yanına beyaz bir küvet, yıkama havzası için ellerinizi yıkamak için beyaz bir taban, gri mermer ile çevrili ve yeşil bir bambu dokunuşu ekleyebilirsiniz ve küçük, zarif bir halı. Bunlar farklı bir banyo için muhteşem detaylardır.

 bathroom with gray stone walls

Banyodaki siyah ve beyaz, egemenlik için sürekli bir savaş içinde olmuş olup; duvarlar ve zeminler için siyah, beyaz banyo aksesuarları ve aydınlatma ile renklerin güzelliğini vurgulanabilir. Krom da aynı etkiyi yapar.