For Consultation

Blog

Tavan tasarımı, özellikle şık süslü tavanların ortaya çıkmasında ve herhangi bir odanın görünümünde önemli bir unsurdur ve etkileyici ve şık bir evinizin olmasını istiyorsanız, konsültasyon yoluyla çatı için farklı ve yenilikçi bir tasarım düşünmek gerekir. Üstün tasarımcılarımızla özellikle oturma odası ve yemek odası gibi geniş odalarda istediklerinize ulaşmanız için ve evinize en iyi tasarımı seçmenize yardımcı olmak, klasik ve modern bir dekora uygun en büyük tavan tasarımlarını sunmak için çalışıyoruz.

classic and modern décor

Dekore edilmiş alçıtaşının belirgin motifleri tavana keskin bir görünüm kazandırır ve odaya lüks bir dokunuş katar ve resimlerde görebileceğiniz gibi sıva süslemeleri veya üst üste gelen çizimler arasından seçim yapabilirsiniz.

Biz ALGEDRA firmasında daha kalın çizgiler kullanılan tasarımları tercih ediyoruz, çünkü bunlar yüksek tavanlı ve geniş alanlarda güzel görünüyorlar ve ayrıca evinizin çatısı için şaşırtıcı görünen en iyi mühendislik tasarımlarını sizlere sunuyoruz.

luxury decor designs for Villa

Yeterince zarif bir saray tavanı elde etmek için, klasik villalardaki altın süslemeler, dekorlara lüks bir dokunuş katar. Resimde de görüldüğü gibi, çatının klasik ince tasarımını, ayırt edici ve yenilikçi bir görünüm kazandırmak için modern mobilya ve dekorasyonlarla harmanlayabiliriz.

Altın rengi ve kristal avizeler, odaya lüks ve kraliyet görünümü veren, özellikle de altın rengiyle harika bir ton veren siyah veya bej renlerinin kullanımını da öneriyoruz.

wonderful glass panels decoration

Tavanı süslemek için karanlık çerçevelerle süslenmiş cam panelleri kullanmak, aynı zamanda tavanı süslemek için harika bir fikir olarak kabul edilir ve evinize ışığın sanatsal dağılımına ek olarak farklı bir görünüm kazandırır.