For Consultation

Blog

Banyo iç tasarımında, bize uyumlu bir şekilde tarz bir daire ev kavramını yansıtırız. Modern teknolojiyi klasik geleneksel stille birleştirerek tasarımcılarımız, lüks banyo için en iyi malzemeleri, panel resimlerini, kaliteli mobilyaları kullanan muhteşem iç mekanlar yaratıyor.

Bathroom design of Algedra

Daha yakın zamanlarda banyo, dairede en küçük odalardan birine verildi ve iç kısmı standarttı ve fayans koyu ve açık renklerin bir kombinasyonuydu. Günümüz banyoları güzel olmalı, alanı verimli kullanmalı ve kullanıcılara işlevsel olarak hizmet etmelidir. Banyoların tasarımına girerken, önce bu odada olacak bir dizi mobilyaya, sıhhi tesisat ve diğer cihazlara karar vermelisiniz. Ayrıca duş veya banyo ile çamaşır makinesi tipi arasında seçim yapmalısınız. Ayrıca, ev kimyasalları ve kozmetiklerin depolanması için bir banyo havlusu kurutucusuna ve dolaplara yerleştirmek için daha fazlasına ihtiyaç olmaz. Banyo için sıhhi tesisat ve ev aletleri seçerek, odanın boyutlarını unutmamalısınız, bu yüzden uymayan ekipmanlarla karıştırılmamalıdır.

 Banyo dairenin genel tarzı ile tutarlı olabilir. Banyo iç mekanını tasarlarken, önce alanı etkili bir şekilde bölgelere ayırmak gerekir. Modern dairelerde banyonun tipik düzeni vardır- uzun ve dar bir oda. Duvara bir banyo koyarsanız bu sorun çözülebilir.

Banyo tasarımında renk tesislerini akıllıca seçin - odanın herhangi bir eksikliğini düzeltmeye izin verin. Örneğin, bu teknikleri kullanarak oda banyosunu görsel olarak büyütebilirsiniz: soğuk açık renkler, parlak yüzeyler ve aynaların kullanımı, yatay çizgiler kullanımı ve zemindeki karoların doğru yerleşimi. Sıcak ve koyu renkler alanı görsel olarak azaltır. Görsel olarak tavan yüksekliğini artırmak beyaz ise olabilir. Parlak ve aynalı tavanlar da yüksekliklerini görsel olarak arttırıyor. Banyonuz genişse ve yüksek tavanlara sahipse, yüksek kaliteli iç mekân yaratmak için neredeyse sınırsız çeşitlilikte renkler kullanabilirsiniz.

Şimdi, duvar ve zemin tasarımcıları granit veya seramik karo kullanılıyor. Bu astar malzemelerinin kullanımı kolaydır ve devasa seçimleri, her birinizin banyonuzu gerçekten benzersiz ve eşsiz hale getirmesine izin verir. Banyoda cam veya seramik mozaik hemen hemen her şeyle bitirilebilir. Bu malzeme şaşırtıcı tasarımda modern banyolar oluşturmanıza izin verir.

bathroom design - classic design