For Consultation

Blog

Sahil Stili

İç tasarım şirketi

İkonik ABD sahil bölgesinden türetilen sahil stili, özellikle maviler ve hatta yeşillikler ile beyaz olan açık, havadar renk paletlerinin unsurları ile tanınır. Mobilyalar genellikle beyaz, bej ve bazen de mavidir, oda ahşap unsurlar içerir ve aksesuarlar genellikle okyanustan ilham alır.

Doğal bir palet

İç tasarım şirketi

Sahil Stili'nin hafif, havadar ve doğal paleti dünya çapında çekici gözükmektedir. Dekorasyonunuzu okyanus atmosferinin renklerinden, güneş ışınlarından, duvarlar için beyaz bulutlardan ve bitmemiş ahşap işçiliğinden arzu edebilirsiniz, gemiler ve tabii ki okyanusları hatırlatan gri ve soluk mavileri kullanabilirsiniz.

Stil dengesi

İç tasarım şirketi

Konforlu kanepeler ve pamuklu, keten ve kanvas kaplı kanat arka koltuklarıyla mobilyalar hem klasik hem de rahatlatıcı bir ortam oluşturur. Kıyı bölgesi nötr bir palet kullandığından, doğru ortamı yansıtmak için karanlık sanat eserleri veya aksesuarlarla dengelemeniz gerekebilir ve ayrıca deniz çizgili beyaz ve mavi renkli şemsiyeler kullanmanız gerekebilir.

 

Doğal elemanlar

İç tasarım şirketi

Boyanmış olsun veya olmasın, her detayında ahşabın dokunuşuyla sade ve zarif bir şekilde sona ermeyen zamansız bir görünüm sağlar, bu geleneksel stile rustik bir his verir, ancak belirginleşmez. Plajdaki dalgaların karaya attığı odun veya kabukları, kum gibi ucuz ve güzel aksesuarları kullanabilirsiniz. Bunları cam kavanozlarda ve masanın ortasında gösterebilirsiniz.