cloudfront
En iyi mimarlık şirketi İstanbul

Büyüleyici dekorasyon dünyasında karar vermek için çok fazla şaşırtıcı olasılık var, kumaşlar, kendi yaratıcılığınızı kullanarak evinizin kişiliğinin küçük ayrıntılarını ortaya çıkaracak olan bu dünyanın ana akışıdır.

İç tasarım şirketi

Genellikle odaya bir renk veya doku sıçraması sağlamak için kullanılırlar ve gittiğiniz dekoru çıkarmak veya sadece vurgulamak için kumaşları kullanabilirsiniz.

Kumaş söz konusu olduğunda, hangisinin sizin için en uygun olduğunu bulmak zor olabilir. Bir odadaki yastıkları ve pencereleri örten kumaşları düşünmekle kalmaz, aynı zamanda mobilyaları örten kumaşı da düşünmelisiniz.

İç tasarım şirketi

Burada tarihe kadar uzanan büyüleyici bir kumaş tarzı hakkında konuşacağız; Tartanlar!

Geleneksel olarak ekose kumaşlar, yünle dokunan ve çeşitli İskoç klanlarını tanımlamak için kullanılan tasarımlardı. Desen, hem dikey hem de yatay eksende çoğaltılan farklı genişliklerde ve renklerde çizgilerden oluşur. Deseni hem yatay hem de dikey eksende tam olarak çoğaltmayan kareli tartan değil, sadece normal karedir.

İç tasarım şirketi

Ekose kumaşının en ayırt edici kalitesi, kış odalarınızı ısıtmak için kullanılabilmesidir, atmosfer üzerinde süslediğiniz herhangi bir yere rahatlık ve sıcaklık getiren büyülü bir etkiye sahiptir.

Ekoseler ayrıca evinizin iç mekanlarının geleneksel tarzını vurgulamak için kullanılır, karıştırdığınız diğer faktörlere bağlı olarak hem modern hem de rustik tarzlar için rol iyi oynar.
İlginizi çekebilecek makaleler