cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi istanbul

Bu dönemde, neredeyse herkes bir giyinme odasına sahip olmak istiyor. Burası, dairenin yaşam alanını önemli ölçüde uzatan, kıyafetlerin ve ayakkabıların çoğunu depolayabileceği yerdir. Bir giyinme odasının tasarımını kendiniz seçmeyle ilgili bazı harika fikirler vereceğiz ve evinizde bir giyinme odasını nasıl verimli bir şekilde tasarlayacağınızı anlatacağız.

interior dressing room

Dikkat edilmesi gereken ilk şey, giyinme odalarında genellikle bulunmayan ışıktır. Bu nedenle, giyinme odasında yeterli miktarda ışık olduğundan emin olunmalıdır.

stylish dressing room

Ayrıca, insanlar genellikle bir giyinme odasında rafların olup olmadığını soruyorlar. Her gardırop kesinlikle en az bir rafa ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, raflarda, özellikle kemer, çorap, mücevher, kravat ve mendil gibi küçük aksesuarlarda işleri düzenli tutmak her zaman kolay değildir. Gardırobunuzun boyutu izin veriyorsa, kişisel masanızı bu öğeler ile düzenleyebilirsiniz.

Giyinme odası tasarımları rahat bir görünüm vermelidir, bu nedenle kapı bir yatak odası veya banyoya yol açmalı, ancak asla oturma odası gibi kalabalık bir bölge oluşturmamalıdır.

Renk şeması söz konusu olduğunda, odayı basit ve zarif tutmak için nötr tonlar kullanılmalıdır. Yukarıdaki resimler referans için birkaç giyinme odası tasarım fikirleri sergiliyor.

elegant closet
İlginizi çekebilecek makaleler