For Consultation

Blog

Evlerimiz bizim için çok özel ve bu nedenle rahatlayabileceğimiz, güvende hissedebileceğimiz ve çoğunlukla tadını çıkarabileceğimiz bir yer olmalı. Evde rahat ve sıcak bir ortam yaratmak gerekir. Bu yazıda rahat bir ev yaratmak için olması gereken ana unsurları ele alacağız:

Her şeyden önce, evin stilinin ne olacağına karar vermeliyiz. Tabii ki, sadece sahiplerinin tercihlerine ve zevkine bağlıdır.

cozy and warm home

Fotoğraflar: Tarihin içerisinde detay

Profesyonel sanat fotoğrafları- iç tasarımın en şık ve popüler unsurlarından biri. İlginç aile fotoğrafları veya bir dizi evcil hayvan görüntüsünü içeren rahat görünümlü kolajlar kullanılabilir. Duvarlarda tek bir çerçevede kolajlar veya farklı şekil ve boyut sınırlar kümesinin bir tür kompozisyonunu yapın. Tahta maruziyetine dikkat etmek gerekir, özellikle bugünlerde elektronik bir resim çerçevesi satın alabilir ve görüntüsünü ruh halinize göre değiştirebilirsiniz.

Mumlar: romantik bir atmosfer yaratın

Her türlü mum, iç rahatlık ve romantizm atmosferi yaratır. Özellikle aynı renkte farklı şekillerde mumlar hoş görünecek.

Cozy and Warm Style Ideas

Lambalar: Radyant ısı Kumaş tonlarıyla tüm lambalardan en rahat olanını oluşturabilirsiniz. Işığı yumuşatır, iç mekâna samimiyet verir. Renge gelince, en iyi sıcak renkleri seçin- ekrudan altın kahverengiye kadar. Tavan dökülürse konfor derecesi artar

Rahat bir atmosfer yaratmak için, sadece sizin için sevimli küçük şeyler kullanın. Evinizde rahatlık olmasını istiyorsanız- onu bireysel yapmalı ve sevdiğiniz şeylerle doldurmalısınız!

Cozy interior design