cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi istanbul

Projelerimizde tam olarak bunu yapıyoruz. Peki yaptığımız nedir? Konsept tasarımı, iç tasarım fikirlerinde daha yüksek bir gelişme seviyesi olarak temsil edilebilir.

Evinin güzel bir tasarımını elde etmek, ufuklarını genişletmek isteyen- uzman dergileri okumak isteyen, TV izlemek, sergiyi ziyaret etmek, başkalarının deneyimlerinden bir not almak isteyen hemen hemen herkesin var olduğuna inanıyoruz. Tercihlerin belirlenmesine ve favori çözümlerin seçilmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, çoğu durumda, evi daha rahat ve benzersiz hale getirmeye çalışan insanlar, ilgisiz ve uyumsuz unsurların bir karışımına sahiptir. Ve ilginç çözümler iç mekanlara uymayabilir, yabancı ve rahatsız edici olabilir.

Conceptual Design

Bundan kaçınmak için, tüm elemanların birbirine bağlı olduğu bir iç tasarımda konsept bir yaklaşım kullanıyoruz. Bu yaklaşımla ilgili en önemli şey, çevredeki felsefenin ve projenin geliştirileceği ana fikri bulmak- en küçük ayrıntısına kadar. Bu fikir, alışkanlıklarının, hobilerinin, yaşam tarzının tanınması sürecinde tasarımcıyla müşteriyle yakın temastan kaynaklanabilir. Bazen başlangıç ​​noktası, iç cümlenin olağanüstü detayı veya kelime öbeğidir. Sonuç olarak, insanların uzun yıllar keyif alacağı ilginç çözümler, güzel iç mekanlar var. Bu merkezi fikri mimari çözüm, stil, dekorasyon, renkler, dokular, senaryolar, ışık, mobilya, dekor izler. Bir ruh hali yaratmaya yardımcı olur, alışılmadık kalitede olağandışı malzemelerin kullanımına ilişkin beklenmedik kararlar önerir, gerçekten benzersiz bir iç mekân sağlar. Kavramsal olarak insanları karakter ve alan felsefesi ile ustaca birleştirin, bu ürüne ince bir lezzet veren "lezzet" ve "baharatları" eklediğinizden emin olun.

Conceptual Design
İlginizi çekebilecek makaleler