For Consultation

Blog

1. Fendi Casa

Fendi Casa 1986’dan beri şık iç dekorasyon tasarımları ve yüksek kaliteye sahip mobilyalar tasarlamaktadır. İç dekorasyon ve moda alanında çalışan bir İtalyan markasıdır. Modern ve özgün yöntemlerle İtalyan geleneksel yaşam tarzını sürekli bir devinimle yeniden canlandırmaktadır.

2. Bonaldo

Bonaldo ürünleri 1938'den beri İtalya’da en iyi tasarımcılar ve bir uzman ekip tarafından üretilmektedir. Koleksiyonlarında mevcut olan çok çeşitli renkler, dekorasyon ve kumaşlarla farklı zevklere hitap etmektedir.

Interior design Exhibitions around the World

3. DelightFULL

Farklı biçim ve şekillerde elektrik lambası tasarımı konusunda uzmanlaşmış Portekizli bir şirkettir. Her zevk sahibinin isteklerini yerine getirmek için tasarımlarında kalite kavramının eskinin köklerinden gelen yapısını ve şeklin güzelliğinden doğan modern dekorasyon gereksinimlerini birleştirir. Ayrıca sandalyelerden, masalardan, dolaplardan ve diğer ürünlerden oluşan geniş bir mobilya yelpazesini tasarlamaktadır

4. IKEA

Ev dekorasyon mobilyaları satma konusunda uzmanlaşmış çok ünlü uluslararası bir şirkettir. Hazır mobilya, aksesuar, tencere seti ve birçok farklı ürün üreterek satar. Dünya çapındaki en büyük mobilya üreticisidir. 1943'te İsveç'te kuruldu ve Suudi Arabistan, Ürdün dahil tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır.

IKEA Interior design Exhibition

5. Kartell

Plastik mobilya üretip satan bir İtalyan firmasıdır.  Merkezi Milan olan Kartell, 1949'da kuruldu, 1963'te genişledi ve ünlü Ana Castelli tarafından tasarlanan işler nedeniyle ünlendi.