cloudfront
DÜNYADAKİ MUHTEŞEM EVLER

Lüks evleri seviyorsanız hoşunuza gidecek dünyadaki en pahalı ve lüks tasarım evler aşağıdadır:

 1. Antilla, Mumbai, Hindistan:

Dünyadaki en pahalı ve lüks ev, bir milyar dolar değerinde, bölge sakinlerinin modern Tac Mahal olarak adlandırdığı 27 katlı, 40 bin metrekareyi kaplayan ve dünyadaki lüks ve pahalı olan her şeyi içeren yapıdır.

Antilla House, India

2. Leopoldo Villa, Fransa:

Avrupa'nın en pahalısı 506 milyon dolar değerinde olan ve 1902'de sevgilisi için yeniden inşa eden Leopoldo'dan sonra bu ev; 27 kat yüksekliğindeki 80 bin metrekareyi kaplayan, 11 yatak odası, 14 banyo ve harika bahçeleri olan ve Güney Fransa'nın en güzel plajlarından birine sahiptir.

3. Fairfield pond, New York, USA:

Ev, New York'taki Hamptons'da bulunan Amerikalı iş adamı Ira Rennert'a ait, Birleşik Devletler'deki en büyük konut olarak kabul edilen 170 milyon dolar değerinde olan bu ev, 63 dönümlük bir alana yayılmıştır. Bu evi diğerlerinden ayıran şey, kendi bowling alanı ve 150 bin dolarlık spa küveti alanına sahip olması.

4. Heart Mansion, San Simeon, Kaliforniya

Bu ev California ortasında sahil üzerinde bulunan, basın alanında ikon olan William Randolph tarafından oluşturuldu sonra avukat Leonard Russ tarafından sahiplenildi. Beverly Hills’te 6 hektarlık araziye yayılmıştır ve 29 yatak odası bulunmaktadır. The Godfather filmine ev sahipliği yapmıştır.

William Randolph,California

5. Victorian Villa, Ukraine

5 katlı bir Ukraynalı iş kadını olan Elena Franchuk'un sahibi olduğu Ukrayna'nın en lüks villalarından biridir. Yüzme havuzu, tiyatro odası, sauna ve spor salonu bulunmaktadır.
İlginizi çekebilecek makaleler