cloudfront
ALGEDRA’DAN MODERN İÇ TASARIMLAR

ALGEDRA İç Mimarlık İstanbul, her türlü zevke uyan zarif ve ayırt edici özelliğe sahip tasarımları ile öne çıkıyor ve ekibimiz en son trendleri takip etmekte yaratıcı. Şirket, birçok modern tasarımların 3D görsellerini sundu, böylece müşteriler uygulamadan önce hayallerindeki evin tasarımı, onun renkler ve ışık arasındaki tutarlılığını görebilecekler.

Yatak odaları lüks halleri ve zarafetleri ile dikkat çekiyor. ALGEDRA İç Mimarlık İstanbul, barok zemin için modern zarif stil kullanıyor. Yatak, doğal ahşap veya metalik materyalden yapılıyor olup ayrıdır, çünkü duvara monte edilen veya masa lambaları gibi modern, yan aydınlatmaya sahip masalardan farklı bir özellik göstermektedir. Avizelerin geleneksel olandan çok farklı modern çizgileri vardır. ALGEDRA İç Mimarlık İstanbul mühendisleri, yatak odalarında mahremiyetin tadını çıkaracak en  güzel detayları eklemişlerdir.

Oturma odalarına gelince birçok modele sahiptir. Basit çizgiler ve rahat tasarımlar, deri ya da kumaştan yapılmış kanepeler, sahiplerinin kişiliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Kanepelerde kol dayamak için metalik veya ahşap parçalar var. Mevcut dekorlara gelince, doğal dekorları ve manuel konfigürasyonları ayırt ettikleri altın, gümüş veya kristalden yapılmaları önemli değildir. Tüm hatlarında modern aydınlatma olan masa lambaları, modern avizeler ve hatta duvar süslemeleri içinde ayırt edici aydınlatmalar kullanılmıştır.

Modern Interior Design

Yemek odalarının birçok modeli vardır, ancak aynı zarif ve modern stil tasarımlarda korunmuştur. Masa, farklı bir tabana sahip ahşap veya camdan yapılmıştır, yemek masası sandalyeleri basittir ve bazen çok renkli veya yemek odasına uygun bir renktedir.

Mutfağa gelince, ALGEDRA yine ahşap veya metal birçok model sunmada mükemmeldir, ama aynı zamanda yeni ve modern her şeye, mermer veya metal yıkama havzalarına, her mutfak bölümü için özel aydınlatmaya, tüm ihtiyaçları kapsayan modern araçlara odaklanıyor. Mutfak dolapları ve mükemmel kalite; nem ve sıcaklık faktörlerine dirençli, çoklu renklerden oluşan ve her zevke uygun birçok şey ile karakterizedir.

Luxury Interior bedroom

Son gelişmeler ve en son teknolojiye dayanan ev tasarımı hakkında her şey; kaliteyi, güvenliği sağlamak için ALGEDRA’dan en iyi tavsiyeler verilecek olup en iyi tedarikçiyi sağlamak, tasarım ve uygulama aşamalarında harika tasarımlar çıkarmak ALGEDRA tarafından sağlayacaktır.
İlginizi çekebilecek makaleler