For Consultation

Blog

Fransız kır evi tarzı iç tasarım, rustik şıklıkta olup benzersiz ve rustik bir tasarımın bağımlılık şeklidir.

Bu blogda, ikna edici bir Fransız kır evi dekorasyon görünümü için kopyalanması kolay bazı ev dekorasyon fikirleri vereceğiz.

Fransız kır evi tarzı renkleri, parlak, derin veya pastel olduklarından yumuşaklığı temsil eder, Beyazlar, krem, fildişi kullanılmaktadır. Diğer renkler doğrudan doğadan gelir: tozlu adaçayı ve lavanta, güneşli sarı ve gök mavisi, pembe ve tuğla kırmızısı gibi.

unique French country interior design

Fransız kır evi tarzı mobilyalar, zarafet ve işlevsellik üzerine kuruludur ve büyük ölçüde, Fransız tasarımlarında tarihsel olarak daha zengin olan bezemelerden arındırılmış, düzgün ve iyi ölçeklenmiş, dengeyi gözeten bir gözle bakılmışlardır.

Aplikeli monogram yamalı bir kanepe yastığı, Fransız tarzı oturma odasına, uydurma tip mobilya takımlarından uzakta, toplanmış görünümle birlikte, ülkenizdeki Fransız tarzındaki oturma odasına bir miktar mahkum katacaktır. Bunun yerine, ahşap parçalarını, çeşitli doğal yüzeylerde, biraz yaşlı gösteren metal parçalarla karıştırın.

house kitchen staples design

Fransız kır tarzının aksesuarları tamamen temiz bir şekilde dekore edilmiştir. Genellikle, servis için aşağıya asılabilen asma tavanlar, ev tipi mutfak zımbalarında kullanılan sürahiler ve kavanozlar, sepetler ve açık raflar kullanılmaktadır.

Fransız kır tarzında, süslü olana dayanan kontrast detayları, karmakarışık, kaba, rustik, stilin çekiciliğinin büyük bir parçası, ham stilin cazibesinin büyük bir parçası kır tarzını yansıtan ögeleri içeriyor. Horozlar, zeytin, ayçiçeği, üzüm ve lavanta gibi kır dostu temalar herhangi bir Fransız kır tarzını yakalamak için güzel bileşenlerdir.

Fransız kır tarzına uygun bir yerde kalırken tasarımcılarımızın Fransız Kır tarzında size gerçek bir şaheser yaratmasına izin verin. Bize 00971528111106 numaralı telefondan ulaşın.