cloudfront
En iyi iç mimarlık şirketi Türkiye

Yatak odası, evdeki en önemli alanlardan biridir; bu nedenle tasarım, kişinin rahatlamasına ve rahat etmesine yardımcı olmalıdır. Yatak odasını, zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Lüks zevki olan kişiler genellikle lüks yatak odası tasarımını tercih ederler. Lüks bir kraliyet yatak odası stilini elde etmenize yardımcı olacak bazı fikirler aşağıda yer almaktadır.

Kraliyet tasarımlı yatak odaları açık parlak renkler ile karakterizedir, altın rengi kraliyet tasarımlarına hakimdir, bej ve beyaz gibi renk tonları altın ve açık renkler ile bir araya getirebilir, duvar boyasına alternatif olarak duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

luxurious Royal Style Bedroom

Kraliyet yatak odasının zemini, lüks ve sofistike bir his verdiği ve odaya huzur ve rahatlık sağladığı için çoğunlukla kahverengi sert ağaçtan yapılmıştır.

Kraliyet tarzı mobilya oldukça büyük, bu yüzden mobilyayı rahat ve iyi düzenlenmiş bir şekilde yerleştirmek için yeterli bir alan olmalıdır. Yatak odasına kraliyet tarzı bir görünüm vermek için oda büyük olmalı, yatak başlığı odaya uygun bir renkte kadife olarak yapılabilir, şiltenin rengi de oda renklerine uygun olmalı ve kadife yastık kılıfını tüy yastıklarla doldurmalısınız.

luxurious Royal furniture style

Dolaplara gelince ahşap, lüks ve sofistike hissini sağladığı için kraliyet stilinde en sevilen seçenek olmaya devam ediyor, böylece oda tasarımına uygun gravürleri olan kahverengi ahşabı seçebilir veya rahatlık sağlayan beyaz ahşabı kullanabilirsiniz. Bu ortama huzur katacaktır.

royal heritage bedroom design

Tercihen, odayı süslemek için ve kullanılan ışık renklerinin yoğunluğunu kırmak için oda renklerine uygun koyu renk perdeler kullanın, halılar için Tebriz halısı lüks ve sofistike olması bakımından kullanılabilir, bu nedenle büyük desenlere sahip ve uygun büyükte bir Tebriz halısı kullanın.

Odaya saf bir kraliyet karakteri getirmek için, bir kanepe, iki koltuk ve bir kayın ağacından oluşan masa kullanılabilir. Hizmet verebilecek bir alan olmalı ve bazı eserler gibi bazı aksesuarlarla da kraliyet görünümünü sağlayacak şekilde dekore edilebilir. Bazı resimler, uygun çerçeveler ve renkler ile tarihi değere sahip olmayanlarla da bu oda tamamlanabilir.
İlginizi çekebilecek makaleler