cloudfront
ev dekorasyonu

Meclis her evin çok önemli bir parçası, konuğunuzu ağırladığınız yer olduğu için lüks, zerafet ve iyi bir  misafirperverliği yansıtması gerekiyor, tercihen herkesi şaşırtmak için çağdaş bir tarzda oluşturulmuş, ALGEDRA  tasarım fikirlerini sizlere sunuyoruz.

Çağdaş meclis sadelik, şıklık ve pratiklik ile karakterizedir. Çok fazla süs ve desen yoktur, örneğin, uzun tüylü bir halı ve küçük bir orta sehpa kullanabilirsiniz. Basitlik hakimdir.

Rustik meclisinizde sıcaklığını sağlamak için iki karşıt rengi koyu ve açık, örneğin iki karşıt kanepe ve ortada bir ahşap sehpa kullanabilirsiniz.

wooden coffee table decor in Majlis

Şık, modern bir meclis elde etmek için, siyah ve beyazı, duvarları da çizgili olarak kullanarak, modern zarafeti ya da açık bej gibi lüks pastel renkleri kullanabilirsiniz. Cesur bir hareket yaratmak için, kırmızı, pembe ve yeşil gibi neşeli renkler kullanabilirsiniz, bu fikirlerin tümü meclisinizin mobilyalarıyla, hem modern kanepelerle, hem de bazı modern aksesuarlarla eski moda mobilyalara göre çağdaş bir görünüm kazanmasını sağlar.

Meclis'in iç dekorunda metal kullanabilirsiniz, örneğin, şöminenin taş veya tuğla olması gerekmez, metal olabilir, bu meclise özellikle şık bir görünüm verirken cesur, zarif ve modern bir görünüm verir. Geleneksel koltuklardan farklı bir kanepe ve ortada bir cam sehpa, kapılar ve sıradışı tavan süsleri ile meclis harika görünecek.

traditional & ceiling decor for Majlis

Hayranı  olduklarınızı okumak için, meclisin duvarlarının bir bölümünü bir kütüphane haline getirebilirsiniz, böylece  meclis, okurların bir kitapla tanışıp tartışması için bir kulüp haline gelir, bu meclis zarif ve çok sadedir.

Doğanın tadını çıkarmak için, meclisi terasa taşıyabilirsiniz ve bahçede havuz başında oturarak sıcak veya soğuk bir şeyler yudumlamak, kaçırılmaması gereken harika bir fırsat sunar.

 
İlginizi çekebilecek makaleler