cloudfront
En iyi iç mimarlık şirketi türkiye

Eğer bir toprak parçanız varsa, hayallerinizdeki villa artık ulaşılamayacak kadar uzak değil!

Bugün, mimarlık ve iç tasarım alanında faaliyet gösteren Algedra Grup, sizi hayallerinizin anahtar anına götürmek için ardışık aşama serileri boyunca planlama ve gerçeğe dönüştürme için temel adımları sağlıyor.

İç tasarım şirketi

İlk aşama planlamasından başlayarak, bu arazi parçasını, dış bölümün alanının, iç mekanı temsil eden “izin verilen alan” olarak adlandırılan bölgeyi yaratan, tüm yönlerden proje gereksinimlerine göre tanımlandığı iki ana bölüme ayrılır.

Şimdi dış planlamanın kritik adımı başlıyor. Burada Algedra'da, faydaları, çocuklar için oyun alanı ve park alanı ile yüzme havuzu alanını belirlemek için profesyonel özenle bölümleri tahsis eden uzman mimarlarımız var, daha sonra toplam çerçeve konseptine uyan muhteşem yemyeşil peyzaj tasarımlarına sahip olanları çevreliyoruz.

İç mekana doğru ilerlerken, bina için planlama, ön görünümün nereye bakması gerektiğinin belirlenmesi ile başlar, çünkü villa iklim öğelerinin yararına kullanmalıdır. Sabah rüzgârının serinlemesi için villanın ana odalarına vurması için mevsimsel rüzgar yönünü kullanmak ve evin içine yayılmaması için mutfağı ters yönde tasarlamak.

İç tasarım şirketi

Kendi yaşam tarzınız ve aile üyelerinizin sayısı, gerekli kat sayısını belirlemenize yardımcı olur, çünkü her ailenin her bireye dağılmış çeşitli kişilikleri vardır ve mükemmel bir ev inşa etmek, ailenizin her birinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaktır. Ailenizde yaşlı üyeleriniz varsa, bu, zemin katta oturma odasına yakın olmak için özel bir kanat sağlamasını gerektirir, ancak sessizlik ve huzur içinde rahatlayabilmeleri için dışarıdaki oyun alanından uzaktır.

Yatak odalarını planlarken, aile üyelerinin büyüme yeteneği göz önünde bulundurulmalı ve mahremiyet sorunu için aileden izole bir girişle birlikte bir misafir odası da plana eklenmelidir.

 

Devam edecek.....

 
İlginizi çekebilecek makaleler