For Consultation

Blog

Peyzaj

Peyzaj, manzarası ön veya arka bahçe olsun, bir alanı boş bir yerden kişisel bir cennete çevirme sanatıdır.

 Peyzaj, istinat duvarları, yollar, pergolalar, çardaklar, teraslar gibi küçük yapılar inşa etmek için kullanılan, suyun da kullanıldığı, havuzların inşaa edildiği ve tüm diğer tasarım öğelerinin kullanıldığı, çevrenin potansiyellerini gösteren ve hayal gücünüzü keşfedip uygulayabileceğiniz dekoratif bir yoldur.

Peyzaj düzenlemesinin amacı dış mekanınızın çekiciliğini, işlevselliğini ve değerini artırmak ve fantezilerinizi gerçeğe yansıtmaktır. Peyzaj, yeni bahçe yataklarının kurulması, ağaçların, bitkilerin ve çiçeklerin dikilmesi gibi bahçecilik yönlerini de içerebilir.

İç tasarım şirketi

Bahçe Tasarımı

Sahip olduğunuz arazide yeni bir bahçe tasarlama ve dikme yöntemidir.

Peyzaja benzer şekilde, bahçecilikte tasarım, planlama ve bakım gerektirir, fakat bahçecilik genellikle saksıda veya yerde olsun, yetiştirme ve bakım yoluyla bir alanda bitki yetiştirmeyi içerir.

Bahçe işleri de bir şekilde çevre düzenlemesi ve iç tasarım olarak alt kategorilere ayrılmıştır; Bu nedenle, bahçıvanlar, genel tasarım planı için de bahçe ve bitki yaşamını birleştirmek amacıyla bir peyzaj tasarım ekibiyle birlikte çalışacaktır.

İç tasarım şirketi