cloudfront
dış tasarım

Bu iç tasarım, nadiren ülke dışında bulunmasına rağmen, dünyadaki en zarif ve lüks tasarımlardan biridir, dünyadaki en yüksek sınıf insanlar arasında iyi bilinir ve arzu edilir.

Rus soylular kalite ararlardı, böylece o zaman bulabilecekleri en pahalı malzemeler ve mobilya eşyaları için çok para harcarlardı ve kendine özgü dekorasyonu görünce sizi kuzeydeki en soğuk noktaya yaklaştırabilir ve içeri girince çok sıcak ve rahat bir ortamla karşılaşırsınız.

Rusya'da iç tasarım şirketi

Bu tarzın vazgeçilmezi olan kaliteli ortamla ilgili olarak, bej ve altın, bordo kırmızısı, sıcak renkler ve gümüş gibi lükste kullanılan renkler şimdiye kadarki en iyi seçeneklerdir. Tamamen geleneksel bir Rus iç tasarımı oluşturmak için odanın etrafında bordo kırmızı tekstillerle, mobilya ve halılarda altın ya da gümüş detaylarla oynayabilirsiniz.

Rusya'da iç tasarım şirketi

Bu tasarım, dışarıdaki muazzam kar yağışı miktarını akla getirdiğinden, iç mekandaki sıcaklığı ve rahatlığı yaymak için mobilyalar sıcak renklerde olmalıdır, kahverengiler çoğunlukla açık tonlardan koyu tonlara kadar kullanılır. Ahşap mobilyalar, geleneksel Rus iç tasarımını kaçıramaz parçalarıdır, ancak bu tarzda metalik eşyalar kullanabilirsiniz.

Rusya'da iç tasarım şirketi

Geleneksel Rus iç tasarımını kendi evinizde yeniden yaratmak istiyorsanız, süslemeler çok önemlidir.

Tarz, bolluğu ve lüksü ifade etmesi gerektiği için, çok fazla dekorasyon kullanmanız gerekir. Perdeler, kilimler ve minderler gibi diğer eşyalar. Ayrıca, mümkün olduğu kadar zengin görünüm verecek olan bir avizeyi odaya yerleştirmek olağandır.

Kristaller odanın tamamında uyumlu bir dekor tarzı için çok iyi bir başlangıç noktası olabilir ve vazo veya ayna gibi benzeri süslemeler kullanmanıza izin verir.
İlginizi çekebilecek makaleler