For Consultation

Blog

Renk Kaplama:

Bazı farklı renkler ile kullanılan beyaz bir duvar, mekana güzel bir katkı sağlar. Renklerin sanatsal kombinasyonu, onları gören kişi için pozitif duygular olarak yansır, renklerin canlı kalmasını sağlamak için rengin kalitesinden emin olmalıyız.

Beyaz, tüm renkler için uygun olan temel bir renktir, dolayısıyla bu temel renk tavan içindir; duvarlar ve köşeler için farklı bir renk kullanırız. Beyaz, diğer renklerin yoğunluğunu kırmaya yardımcı olur ve duvar kağıdı ile birlikte mükemmel bir renk etkisi yaratır.

Çeşitli desen ve renklerden oluşan duvarlar için duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Ayrıca bir duvarda çiçek duvar kağıdı kullanıp duvarların geri kalanını renklendirebilirsiniz.

Ahşap Kaplama:

Wooden cladding Texture

Evdeki ahşap parçalar bize sıcaklık ve doğal bir his verir. Zeminler veya belirli bir duvar için ahşap ekleyebilir veya tüm tavanı ahşap ile kaplayabilir veya tüm evi içeriden ahşap olarak dekore edebiliriz.

Yukarıdaki fikirlerden herhangi birini uygulamak evinizin harika görünmesini sağlayacaktır, çünkü ahşap bir insanın doğası için çok uygundur ve aynı zamanda ev küçük olsa bile geniş alan, sıcaklık sağlar. İşlenen barok zemini alın, böylece yanmaz bir zemin ve nem yalıtımı sağlarsınız.

Dayanıklılık ve direnç ile karakterize edilen İsviçre çam ağacı, çamdan yapılmış mutfak aletleri, bakterilere karşı aşırı direnç ile karakterize edilir.

Doğal renkleri korumak için yalıtkan olarak çalışan şeffaf bir boya tabakasıyla yapılan belirgin bir parlaklığa sahip rafine ahşap, tüm modern dekorlara uyacaktır.

Taş Kaplama:

Doğalarında taşlar renklidir. Yeterince parlak ve lüks tutarlar. Taşlar birçok şekil, tip ve renkten oluşur.

Kaplama bir duvarda veya renkli bir dekor dokunuşu olarak yapılabilir. Ev dekorasyonlarında kullanılan birçok sentetik taş rengi vardır.

Kaplama bir duvarda veya renkli bir dekor dokunuşu olarak oluşturulabilir. Ev dekorasyonlarında kullanılan birçok sentetik taş rengi vardır.

Zemin Kaplamaları:

Floors cladding

Zemin kaplaması ahşap (barok), mermer, seramik gibi birçok malzemeye ihtiyaç duyar. Hepsi doğru dekorda kullanıldığında mükemmeldir, herhangi bir ev dekorunda kullanılabilecek geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

 Barok zeminlere gelince, oturma odaları, yatak odası ve salonda tercih edilirler, çünkü sıcaklıktan tasarruf ederek temizlenmesi ve bakımı kolaydır.

 Mermer Kaplama:

Mutfaklarda, banyolarda ve tuvaletlerde bulunur. Mermer çok sağlam, çizilmeye karşı dayanıklıdır, yapıldığı yerde çok pratiktir.

Doğal mermere doğal bir dekor eklemek için oval çizgiler sağlayın.