For Consultation

Blog

Lüks kaleler, lüks arayanlar ve yüksek kaliteli evler hayal edenler için en iyi seçenek. Bu rüya, ALGEDRA’nın hayalinizdeki sarayı çevreleyen çitlerden saraydaki en küçük iç detaylara kadar ilgilenecek tasarımcılarla bir gerçek haline geldi.

Mekanın ilk izlenimini oluşturan çit, mekana uygun olmalı. Oyma taş duvarları arasında bağlanan eski Romen sütunları şeklinde veya renkli aydınlatma ve gözetim kameraları içeren dikdörtgen yuvalarla renkli taştan (granit) yapılmış modern bir tarzda olabilir. Çit ayrıca, doğal renkli damarlar içeren evrensel olarak bilinen beyaz taşın bir bileşeni olan tüm Arap tasarımlarının ünlü ark figürünü alabilir.

Yere açılan koridorlara sahip bahçe, ağaçların gölgesinin altında uzanmanın tadını çıkarmak için geleneksel sanatsal formlara ve parkta sanatsal bir şekilde dağınık ağaçlara sahip olan ve yüzme havuzlarına kapanan harici bir sanatsal paneldir.

Saraya çıkan merdivenler, genellikle çok renkli merdivenler için özel olan halı kaplı mermer veya granitten yapılmıştır.

Sarayın iç kısmı kendine özgü resimler içeriyor. Karşılama salonu, tavanı süsleyen ve eski Arapça, İslami veya İtalyanca olabilecek geometrik desenler içeren sanatsal yaldızlı tablolara sahiptir. Aydınlatma, tavanın her iki tarafında sistematik olarak dağıtılan diğer küçük avizelerle birlikte lüks kristal avizelerden geliyor.

 Luxury Palaces Design

Duvar süslemeleri, eski kutuplardan, lastiklerden ve salona daha fazla mükemmellik ve cazibe katmaya yardımcı olacak yerle uyumlu çeşitli motiflerden Yunan ve Avrupa saraylarından esinlenmiştir.

Aydınlatma, diğer küçük avizelerle lüks bir kristal avizen oluşur ve çatının her iki tarafına düzenli olarak dağılmıştır. Ayrıca, çok farklı bir avize ve duvar süslemeleri yenilikçi sanatsal dokunuş lüks ve yenilikçi bir şekilde yenilikçi bir görünüm ekler, tasarıma dikkat edin.

Aydınlatma, tavanın her iki tarafına sistematik olarak dağılmış diğer küçük avizelerle lüks bir kristal avize tarafından sağlanır ve ayrıca avizelerin ve duvar dekorasyonlarının çok farklı tasarımının mekana lüks ve sofistike bir görünüm kattığını da not etmeliyiz.

Üst düzey kraliyet tasarımlarındaki yatak odaları, çoklu renklerde ve yaldızlıdır nihai rahatlama sağlar. Taş şömineler içerir ve Fransız mobilyaları ve profesyonel olarak tasarlanmış İran halıları ile dekore edilmiş özel bir oda ayarı için özel bir bölüme ve yer büyüklüğüne göre küçük ve büyük aydınlatma için kristal avizelere sahiptir. En iyi granit tiplerinden yapılmıştır.

luxury bathroom design

Doğal bitkiler sarayda alanlarını oyulmuş heykeller mevcuttur ve tüm saraya canlılık ve ferahlık katmak için sanatsal açılara sahiptir.

Mobilyalara gelince, altın kenarlı klasik veya kendine özgü İtalyan tasarımlarında, ipek ve kadife kumaşlarda zarif ve onlara özel bir parlaklığa sahiptir. Daha fazla mükemmellik için, ince yazıtlı kumaşları seçebilir ve kanepe, sandalyeler ve yastıklar arasında iki farklı kumaş arasında karıştırabilirsiniz. Perde ve sandalye kumaşlarındaki kırmızı aksan sıcaklık ve parlaklık hissi katar. Kırmızı, altın ve siyahla karıştırıldığında daha harika görünüyor. Zeminler parke veya mermer ya da granit olabilir.

Zarafet ve lüks, yalnızca nötr renklere bağlılık anlamına gelmez. Koyu ve güçlü renkler, özellikle tutarlı renkler seçip düzgün bir şekilde dağıtırsanız, ihtişamla tutarsız olmadan odaya canlılık ve parlaklık sağlayabilir.

Gri ayrıca şık bir renk ve özellikle gümüş veya altının yanına yerleştirildiğinde lüks bir dokunuş vermek için idealdir.

Mutfak ve yemek odası saraydaki diğer odalar kadar önemlidir. Yemek salonu için kadife döşemeli sandalyelerle çevrili büyük bir masa ekleyin, masa için kristaller ve doğal güllerle döşenmiş altın masa lambaları ile süslenmiştir.