cloudfront
En iyi mimarlık şirketi istanbul

Bir toprak parçasına sahipseniz, hayallerinizin villası artık ulaşabileceğiniz kadar uzak değildir!

Bugün için, mimarlık ve iç tasarım için Algedra grubu, size bu hayalleri planlamak ve gerçeğe dönüştürmek için temel adımları sunar.

İç tasarım şirketi

İlk aşamadan başlayarak, planlama tamamen bu arsa parçasını iki ana bölüme bölmek üzeredir; burada dış bölümün alanı proje gereksinimlerine göre tanımlanmış olan ve “izin verilen alan” olarak adlandırılan şeyi oluşturan her yönden tanımlanır.

İç tasarım şirketi

Ve şimdi dış planlamadaki kritik adım başlıyor. Burada Algedra'da, havuz alanını, çocuk oyun alanını ve park alanını belirlemek için bölümleri profesyonel bir özenle tahsis eden uzman mimarlara sahibiz, daha sonra çevre, toplam çerçeve konseptine uyan muhteşem yemyeşil peyzaj tasarımlarıyla çevrelenecektir .

İç tasarım şirketi

İç mekana doğru ilerlemek, binanın planlaması, vagonun iklim unsurlarını faydaları için kullanması için ön görüntünün nerede görünmesi gerektiğinin belirlenmesi ile başlar. Sabahın esintisini canlandırmak için villanın ana odalarına girmek için mevsimlik rüzgar yönününe göre ayarlanır ve mutfağı ters yöne yerleştirmek, kokuların evin içinde yayılmasını engeller.

İç tasarım şirketi

Kendi yaşam tarzınız ve aile üyelerinizin miktarı, gerekli kat sayısını belirlemede size yardımcı olur, çünkü her ailede her bireyin ayrı kişilikleri vardır ve mükemmel bir ev inşa etmek, her bir aile üyesinin ihtiyaçlarını karşılama konusundadır. Ailenizde yaşlı üyeleriniz varsa, bu onların zemin katında oturma odasına yakın olmaları için, dışarıdaki oyun alanından uzakta olmaları için sessizlik ve huzur içinde rahatlayabilmeleri için özel bir kanat sağlamalıdır.

İç tasarım şirketi

Yatak odalarını planlarken, aile bireylerinin büyüme kabiliyetleri göz önünde bulundurulmalı ve ailenin mahremiyet sorunu için izole edilmiş bir girişi ile plana bir misafir odası eklenmelidir.

Devam edecek...

İç tasarım şirketi
İlginizi çekebilecek makaleler