For Consultation

Blog

Modernizm, bir evi temiz, berrak çizgileri, sade bir renk paleti ve metal, cam ve çelik içerebilecek materyallerin kullanımıyla kucaklayan bir tasarım anlamına gelir.

Mimarlık Şirketi

Başlangıçta 20. yüzyılın ortalarında, klasik zamanlardan uzak bir devrimci vizyon ve onu izleyen dekorasyondaki kısa olumsuzlama hareketleri olarak başladı, art deko gibi sonra pratik, basit ve dağınıklığı olan boş alanla yaşam biçiminde yeni kavramlar elde etmek gibi.

Mimarlık Şirketi

Mobilya ve dekorasyon aksesuarlarındaki detaylar ile evin atmosferine sadelik duygusu uygular. Şık, modern tarzı tanımlamak için yaygın olarak kullanılan bir kelimedir ve bu her biri kendine özgü özellik ve detaylara sahip olan tüm alt stilleri için de geçerlidir.

Mimarlık Şirketi

Bu iç tasarım stilinin altına giren çok fazla alt stil var ve burada, Modern stil ile büyük çerçevede aynı temelleri paylaşmayan önemli olanlar hakkında tüm gerekli detayları açıklayacağız

Mimarlık Şirketi

Minimalist sonuçta işlevsellik duygusu ve ultra temiz çizgilerle tanımlanır, modern tasarım kavramlarını alır ve daha da basitleştirir.

Mimarlık Şirketi

Renk paletleri nötrdür ve havadar bir stildir. İskandinav ve modern Japon stilleri gibi bu tarzdaki çok önemli bir faktör olan şey, doğal ışığın içeri girebilmesi için çok basit sanat eseri ile minimum mobilya parçalarıyla huzurlu ve dinlendirici bir alanın korunmasına yardımcı olmaktır. Karışıklıktan kaçının ve konforla birlikte işlevsellik arayın.

Mimarlık Şirketi

Modern tarzın altına giren bir diğer kavram ise, bir kişinin kişilik özelliklerini ifade etmesine yardımcı olmasına rağmen çok zor olabilen Seçici'dir.

Başlıca genel fikri, lüks, en üstte ve zengin olma eğilimi gösteren bir tasarım olan Hollywood glam stili gibi içerdiği kıvılcım ve pırıltılar için kalbinizde  en çok arzulananı takip etmektedir. Bu, dramatik bir tarz olarak açıklama yapmaktan hoşlanan bir ev sahibi için mükemmeldir.

Mimarlık Şirketi

Hollywood Glam, peluş kadife mobilyalar da dahil olmak üzere Viktorya dönemi mobilyalarına sahiptir. Renk paleti, mor, kırmızılar ve turkuaz gibi koyu renklerin beyazlarla birleşimidir. Parlak cilalı metaller ve cam kullanımı evin malzemeleri olabilir.

Mimarlık Şirketi

Modern Fransız tarzı, mekanı zengin hissettirmek için birkaç nostaljik tarihi aksesuar elde etmekle geçmişe biraz bağlı olabilir, ancak bu tanımlandığı zaman onu modern kategoriden ayırmaz.

Mimarlık Şirketi

Zarif yaşam tarzı ile harmanlanmış eğlenceli renk paleti ile, dekorasyonun ana konsepti olarak özgür ve tutkulu yaşama arzusuna sahiptir. Ve döşemedeki enfes tat, size Fransız gibi hissediyor!

Mimarlık Şirketi

Modern Rustic, nostaljik anıları hatırlatarak modern yaşamın tadı ile iç tasarım pazarında büyük bir canlanma yarattı.

Mimarlık Şirketi

Bunlar kökenlerinde Rustik tarzlardır ancak modernizm kavramı altında bir evin rahatlama vahası haline gelmişlerdir.

Hampton tarzı, kökenleri Kıyı stiline  uzandığı için, ortak özellikleri maviler ve yeşilliklerle eşleştirilen serin nötr tonları olan havadar bir ortam içeren  ve ikonik ABD sahil tarzına örnek olabilir. Mobilyalar genellikle beyaz veya bejdir. Oda ahşap unsurlar içerebilir ve aksesuarlar genellikle denizden ilham alır. Amaç plaj ve okyanustan ilham alan rahat ve konforlu bir ortam yaratmaktır.