For Consultation

Blog

İç tasarım şirketiTasarım süreci yenilik ve yapılandırmaya bağlıdır, çevreden elementlerin toplanması ve onları bir fonksiyon veya anlam vermek için belirli bir konfigürasyona koyulur ve bazıları için konfigürasyon ve tasarım arasında ayrım yapılır  çünkü bazıları konfigürasyonu tasarım sürecinin bir parçası olarak görüyor. Çünkü tasarım, insan düşüncesi, tecrübesi ve farklı kişisel zevklere müdahale etmektedir.

İç tasarımın tanımı:

- Zemin, duvar, tavan ve armatürleri içeren asgari çabayla işlevini yerine getirecek bir yer hazırlanılır. Boşluğu veya mekanı ve tüm boyutlarını, binanın içinde çalışmaya yardımcı olacak tüm tasarım öğelerini estetik bir şekilde kullanan bir şekilde ele alma sanatı olarak da bilinir.

- Bir planın hayata geçirilmesi ve daha sonra farklı malzemelerin ve uygun renklerin kullanımıyla uygun renklerin kullanım amacı ne olursa olsun, her yerde ve mekanda uygulanması için belirli mimari verilere dayanan uygun maliyette bir planlama ve yeniliktir.

- Alandaki hareket alanındaki zorluklar için uygun çözümler geliştirmek, mobilya ve ekipman kullanım kolaylığının; mekanı şartlara, estetik standartlara, eğlenceli bir yönteme göre rahat ve benzersiz kılmak için en uygun yol olarak nitelendirildi. Her zevke uyacak sevinç getiren  bir  methodu uygulamak. İç mekan tasarımı için AlGEDRA şirketinin günümüze doğru bakacağı şey budur.

- Aynı zamanda tüm mimari konuların ve detayların, özellikle iç olanların geniş algı ve farkındalığı olup, aynı zamanda cevherlerdeki bilgi ve bunların nasıl kullanılacağı, aynı zamanda mobilya bilgisi ve iç mekanda ölçülmesi ve dağıtılmasıdır. Amaçların ve renklerin mükemmel tasarım elde etmek için kullanılmasıdır.

algedra architecture interior design

- Ayrıca aydınlatma dağılımı, çiçeklerin koordinasyonu ve aksesuarların uygun yerlerde kullanılması gibi diğer dekor öğelerinin bilgisini de içerir.

ALGEDRA uzmanları, odada ki parçalarının bir araya getirilmesi ve odada ki çeşitli nesneler arasında bağlantı kurmaya çalışan dekor konseptlerini de kullanarak başarılı bir tasarım için bazı önemli temelleri sunar. Ve mekanı görsel ve duygusal olarak tatmin edici kılmaya çalışırlar.

Bu kavramlar:

Birimi.

  • Ölçek ve orantılılık
  • Denge
  • Uyum ve sıklık
  • Etkinlik Merkezi (Odak noktası).
  • Şekil ve çizgiler
  • Doku ve kabartma.
  • Renk

Bu kavramların belirli kurallar olmadığını dikkate alarak tasarımın geliştirilmesi için bir rehber olarak çalışırlar.

Farklı iç mekan tasarımlarında size en iyi ipuçlarını verebilmemiz için bize ulaşın.