For Consultation

Blog

Geçmişte daha klasik ve geleneksel unsurlar görüldüğünden, modern ve çiftlik evi terimleri zıt görünebilir. Ancak son trendler, her ikisinin bir kombinasyonundan oluşan karakterli, zamansız bir görünüm yaratabileceğini gösteriyor.

Rahat, kucaklayan bir çiftlik evi tasarımı çağdaş ama rustik, şık ama modern, eski ve yeniyi birleştirir. Kırsal unsurları çağdaş bir dokunuşla harmanlayan modern çiftlik evi dekoru, yalın çizgileri, nötr renk paletlerini, katmanlı dokuları ve doğal malzemeleri bir araya getirir.

Modern çiftlik evi dekorasyon fikirlerimizle klasik tarzdaki çağdaş dokunuşları evinize dahil etmek için ilham alın.

Nötr Renk Paleti

Nötr bir renk paleti, odaları ferah ve konforlu hissettirdiği için çiftlik evi şıklığının bir parçasıdır. Bu stili mükemmel bir şekilde örneklemek için, mavi ve gri gibi çok ince alt tonlar ile birlikte yumuşak bir pastel palet ve temiz çizgilerle nötr renklere sadık kalmalısınız.

 ev dekorasyonu

Apron lavabo

Klasik faydacı bir armatür, derin bir çiftlik evi lavabosu ve kaz boyunlu musluk, herhangi bir mutfakta anında rahat bir zarafet yaratabilir. Bu çiftlik evi stili, görünümü tamamlamak için beyaz dolaplarla daha da iyi gider.

mutfak tasarımı

Çağdaş seçenekler artık klasik beyaz porselene ek olarak paslanmaz çelik veya sabuntaşı gibi modern malzemeleri de içeriyor.

Depo Kapıları

Klasik bir ahır kapısı kadar büyük bir malzeme kullanmadan daha çağdaş bir görünüm yaratmak için denenmiş ve gerçek ahır ahşabı, modern görünümlü donanımları tercih edebilirsiniz.

Hasat Yemek Masası

Modern bir çiftlik evi hissi için antika bir masanın ayaklarını temiz çizgilerle boyayabilir, üst kısmı doğal bir leke ile yenileyebilir ve eskimiş ahşabın güzelliğini vurgulayabilirsiniz.

 yemek odası tasarımı

Koltuk Kılıfları

Koltuk kılıflarının en olumlu yönü, kolay temizlenebilir olması yanında mevsime göre değiştirilebilir olmasıdır. Tüm yıl boyunca beyazı tercih ederseniz, farklı renk ve katmanlı dokulara sahip yastıklarla dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

Mobilya

 Net bir nötr renk paleti ile basit, iyi yerleştirilmiş bir mobilya parçası ile görünümü modernize edebilirsiniz. Yastıklardan ve kilimden mavinin patlaması, tamamen beyaz alanın mülayim görünmesini engelleyecek ve modern bir görünüm için mükemmel bir son dokunuş olacaktır.

 oturma odası iç tasarımı

Tersane Duvar Kaplaması

Tersane ayrıntıları, hafif oldukları, bakımı kolay oldukları ve tek başına karakter kattıkları için ikonik bir çiftlik evi havasını destekler. Bu duvar kaplamasının en güzel yanı mutfaklardan merdivenlere kadar her yerde kullanılabilmesi ve asla yerinden çıkmamasıdır.

 İç tasarım şirketi

Açık Raf Sistemleri

Modern çiftlik evi tarzı tamamen kolay yaşamakla ilgilidir, açık raflar evinizde ihtiyacınız olan her şeye kolay erişim sağlarken aynı zamanda şık bir görünüm yaratır.

Fenerler

Ön taraflar, salon veya mutfak için mükemmel olan fenerler, gündelik çiftlik evi zarafetinin önemli bir parçasıdır. Yemek masası üzerinde veya istediğiniz herhangi bir alanda rahatlıkla kullanarak mekanınızı aydınlatırken sıcaklık katabilirsiniz.

Doğal Halılar

Çiftlik evi tasarımının anahtarı, doğal unsurları eve getirmektir. Sakin bir ifadeye sadık kalarak rahatlık katan, rahat bir yaşam için jüt, sisal veya yün halılar mükemmel bir seçimdir.

 dekorasyon ve iç tasarım

Bağımsız Küvet

Sağlam stili ve yükseltilmiş tasarımı ile ayaklı küvet, herhangi bir rahat çiftlik evi stilinin önemli bir parçası olabilir. Bağımsız küvet veya tavana monte perdeli bu derin küvet, tasarım açısından çok yönlü olarak kullanılabilir.

 banyo tasarımı

Evinizi çiftlik evi tarzında dekore etmenin tek kuralı var, 'acele etmemek'. Eviniz ister yeni ister onlarca yıllık olsun, mantıklı olan iç mimarlara ve dekoratörlere danışmak ve evinizin görünümünü onlarla birlikte iyileştirmektir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.