cloudfront
Modern Oturma Odaları

Oturma odası, aile üyeleri ve arkadaşların birlikte zaman geçirmesi için tasarlanan ve bu nedenle, tüm modern ve çağdaş dekorasyon parçaları ile donatılması gereken bir alan. Aydınlatma olarak dekorasyonun güzelliğini ve zarafetini vurgulamaya çalışan modern aydınlatmayı ekleyerek farklı bir dokunuş elde edebilirsiniz. Odaya güzellik ve ışıltı katmak için modern çizgileriyle ayırt edilebilen duvar boyası renkleri ve duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

ALGEDRA'nın sunduğu en iyi seçeneklerden biri beyaz kanepeli bir oturma odası, çünkü ışığı iyi yansıtır ve yeri aydınlatır. Odadaki diğer renklerle bir araya getirmenin ne kadar kolay olduğuna ek olarak, bu oda için en uygun renkler parlak renkler olan bej, beyaz, turuncu, yeşil, sarı.

Bu odadaki her şey modern tasarımı, aksesuarları, aydınlatmayı, sehpayı ve TV ekranını tamamlamaya yardımcı olur. Beyaz kanepelere renkli yastıklarla bir araya getirmek tüm oda atmosferini canlandıracak.

modern and contemporary decor design

İlkbaharın renklerindeki oturma odasına gelince, bu oturma odasında zaman geçirmek, renkleri nedeniyle gerçekten keyiflidir. Oturma odasında, ilkbahara uyan güçlü renkli bir halıya ek olarak, aynı renkteki minderlere sahip renkli kanepeler var. Çiçek dekorasyonlarında renklerinin kanepelere uygun olduğu beyaz perdelere ek olarak, oturma odasına tüm bu unsurları birleştiren, tercihen beyaz olan duvar boyası eklemek mekanınızı benzersiz kılacak.

Deri kanepeler çok farklıdır. Oturma odasında peluş halı ve taş duvar ile klasik olan deri kanepelerin çeşitli modelleri mevcut, zarif olan bu odayı rahatlama için mükemmel bir soyut resim, dekor aynaları kullanarak dizayn edebilirsiniz. Bej rengi, doğal ahşabın rengiyle oturma odasının zemininde güzel bir şekilde canlılık dolu bir atmosfer için kullanılabilir.

Günümüzde en yaygın modern dekor çeşitlerinden biri, büyük bir duvara monte olmuş TV için oturma odasında tüm bir duvarı tahsis etmek. Daha fazla güzellik için zarif raflar veya bazı çağdaş gravürler ve çizimler kullanarak duvara bazı belirgin süslemeler ekleyebilirsiniz.

living room design and wall decor

 Çağdaş oturma odası dekoru, özellikle duvarlar renkliyse ve klasik veya modern mobilyalarla koordine edildiyse, dalgalı renkler olan duvar resimleriyle tamamlanamaz. Bu tür resimler, oturma odalarını herkesin dikkatini çeken yaz güllerinin vazolara koyulması aracılığıyla, özellikle ayırt edici geometrik aksesuarlarla tutarlıysa, odalar için alan sağlayacak olup herkesin dikkatini çekecektir.
İlginizi çekebilecek makaleler