For Consultation

Blog

ALGEDRA İç Tasarım ve Mimarlık Hizmetleri her zaman en iyisini sağlamaya çalışıyor ve şimdiye kadar başarılı olduk. Amacımız siz değerli müşterilerimizi mutlu ve memnun etmek. Hayal ettiğiniz projeler bizim için her zaman önemlidir. Tüm işi şeffaf hale getirmek için, müşterilerimiz için doğrudan hesaplarına giriş yapıp projelerinin zaman çizelgesini ve süreçlerini görebilecekleri bir çevrimiçi “MY ALGEDRA” portalı oluşturduk.

My Algedra Portal

www.myalgedra.com adresini ziyaret ederek, ALGEDRA tarafından verilen giriş bilgilerinizi girip projelerinizin durumunu gözden geçirebileceksiniz. Projenizi kontrol etmek için projelerime gidin ve ad, kapsam, beklenen tarihler gibi bilgileri görebileceksiniz.

MyALGEDRA Projects

Ayrıca, projenizin nasıl görünmesini istediğiniz hakkında fikir vermek ve daha fazlası için 3D görüntülere bakabilir ve görüntü seçiminizi yükleyebilirsiniz. Bunun dışında fatura bilgileriniz de sadece bir tık ötede. Sekmedeki "fatura bilgileri" ni tıkladığınızda tüm faturalar ve kredi bilgileri gösterilir. Portalınızı güvenli hale getirmek için bilgilerinizi düzenleyebilir ve şifrenizi zaman zaman değiştirebilirsiniz.

MyALGEDRA Client Info

İzlediğiniz için teşekkürler. Güncel kalmak için tüm sosyal medya kanallarından bizi takip edin.

MyALGEDRA Project Designs

MyALGEDRA Online Portal

ALGEDRA Client Portal

MY ALGEDRA - ONLINE MÜŞTERİ PORTALI