For Consultation

Blog

Natüralizm, iç tasarımı doğal malzemelerle canlandırmak için kontrast ve malzemenin vurgulanmasıdır ve pandemi patlak verdiğinden beri doğa üzerinde büyük bir etkisi olmuştur.

Sıcak bir trenddir ve küresel ısınmanın bir sonucu olarak günlük yaşamı kaplar. Bu büyüyen bir trend ve asla modası geçmeyecek.

Algedra profesyonelleri, botanik malzemeler, el işi dokumalar, işçilik, ahşap vb. ile sizi kendine çekmek için natüralist tasarım ile yepyeni bir bakış açısı sunacak.

Bakış açınızı genişletmek için okumaya devam edin.

Natüralist Tasarımın Özellikleri

Natüralist tarz, saf, taze, konforlu ve otantik evler elde etmek için doğadan ilham alan öğelerle dış mekanı getirmek için doğal unsurları birleştirir.

interior design

Hasır, rattan mobilyalar, dekorlar veya dokuma kumaşlar, natüralist nötrlerin yanı sıra yeşilin tonları bu sağlıklı ve trend tasarım stilinin ayırt edici özellikleridir. Natüralist iç tasarım, evde pastoral bir deneyim ve organik, zarif bir görünüm yaratırken dış dünyayla bağlantılı hissetmenizi sağlar.

Natüralist tasarım öğeleriyle evinizi yükseltin

Birçok malzeme ve doku, natüralist iç tasarımınızı geliştirmek için harika bir ev yaratmanıza yardımcı olabilir. Yükseltilmiş bir görünüm ve his için odanızın her köşesine bu unsurları natüralist tarzda bir estetikle ekleyin.

interior design company

Gerçek Bitkiler

Ev bitkileri, doğal olarak yatıştırıcı bir etki sunarken güzelliği artırmanıza ve havayı temizlemenize yardımcı olur. Her boy bitki ile muhteşem dış mekanın dinginliğini evinize taşıyabilirsiniz. Yeşil bir baş parmağınız yoksa, az bakım gerektiren seçenekler için sulu meyveler ve kaktüsler idealdir.

decor company

Ahşap Vurgular

Ahşap aksanlar size sıcak, rahat bir his veren ve her türlü natüralist iç tasarım konseptiyle uyumlu bir ev sağlayacaktır.

Pamuk

Doğal bir elyaf olan pamuk, her alana sağlıklı bir his verir. Hem sanatsal hem de organik bir görünüm için mutfak adasına veya sehpanın üzerine doğal pamuklu dallarla dolu bir vazo yerleştirin. Ayrıca pamuklu alan kilim ve kırlentlerle yatak odalarına ve yaşam alanlarına biraz yumuşaklık katabilirsiniz.

decor companies

Hasır

Hasır ve rattan parçalar, evinizin hemen her alanında çarpıcı görünüyor. Dokuma mobilyalar veya temel bir dokuma aydınlatma armatürü ile kendinizi ifade edin.

Tamamlayıcı malzemeler

Eviniz için doğru olan natüralist bir tasarım yaratırken, tarzınızı tamamlayan unsurları seçmeyi düşünmek önemlidir. Başlamadan önce, hem evinizin tarzını hem de kendi kişisel zevkinizi ve natüralist tasarımın temel bileşenlerini değerlendirmek için biraz zaman ayırın.

interior design companies

Birkaç parçayı doğal unsurlarla değiştirin

Pamuk ve hasır gibi sevdiğiniz bir veya iki doğal tasarım öğesiyle başlayın ve natüralist iç tasarım fikirlerini kullanarak evinizde kolayca güncelleyebileceğiniz birkaç parça belirleyin. Örneğin, rattan vurgulu sandalyeler ve güzel organik pamuklu kumaşlarla kahvaltı köşenize doğadan ilham alan tazelik katın.

interior design company in Turkey

Mükemmel bir konfor ve tasarım dengesi yaratın

Natüralist tasarım sevilir çünkü huzur, sakinlik ve esenlik duygusunu teşvik eder. Evinizi natüralist bir tasarım konsepti içerecek şekilde güncellerken, sadece güzel görünmekle kalmayan, aynı zamanda rahat ve yaşam tarzınıza uygun parçaları tercih edin.

interior design companies in Turkey

Natüralist bir tasarım estetiği, evinize rahatlatıcı bir inziva ve sofistike bir uyum hissi verebilir. Etkileyeceğinizden emin olun, davetkar bir etki için bu doğal iç stil ipuçlarını alanınıza dahil etmeyi deneyin.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.