For Consultation

Blog

Kuruluşumuzdan bu yana, Algedra'da, türünün tek örneği olan sofistike iç tasarım projeleri sunmayı taahhüt ediyoruz. İç mimarlarımız, önceki çalışmalarını aşmak için her zaman göz kamaştırıcı bir yaratıcılık ve olağanüstü tasarımlar oluşturuyorlar. Asla donuk, tekrarlanan evlere ya da de mauvaise qualité'ye yatmayız.

interior design

Gördüğünüz tasarım özel bir müşteri için tasarlanmış restoran iç tasarım projesidir. Ağırlıklı olarak yemek ürünlerinin hazırlanıp servis edileceği restoranda renk kullanımına ağırlık verilerek modern bir tasarım dili benimsenmiştir. Farklı gerilim ve çeşitlilikte oluşturulan oturma düzenleri ile kullanıcılarının restoranda rahat ve baş başa vakit geçirmesi hedeflenmiştir. Kullanılan renkler ve mimari formlar açısından mekanın enerjisi yukarıya taşınmıştır.

restaurant interior design

Bu restoran iç tasarım projesi, yerleşim düzeni ile misafirlerine çarpıcı detaylarla canlı bir atmosfer yaşatmanın yanı sıra, daha yeşil bir ambiyans kazandırarak, doğal, bitki bazlı sürdürülebilir iç tasarımı ile personelin sorunsuz hizmet vermesini sağlıyor.

interior design company in Turkey

Restoran yemekhanesi iki bölgeye ayrılmış ve tasarımcılar, kahverengi, sarı ve altın gibi ortak renkleri ahşap detaylarla koruyarak aynı zamanda farklı bir mobilya renk şeması ile tanımladılar. Altın rengi çizgilere sahip trend bej, sandalyelerde mint yeşili, metalik dokunuşlarla uyumlu, canlı bir atmosfer yaratıyor.

interior design company in İstanbul

Doğu kültürünü temsil eden dekorda kullanılan Asya sembolleri, desenleri ve motifleri, fantastik bir masal dünyasını harekete geçiren gerçeküstü bir gerçeğin işaretidir.

Algedra iç mimarları, mimarları ve mühendisleri, aydınlatma ve oturma düzenlemeleri aracılığıyla yeniliği destekleyen büyük bir yaratıcılıkla genel iç mekana kusursuz bir şekilde dahil edildi. Özelleştirilmiş parçalar ve iç tasarım projesi, restoran sahibi için büyük bir kazançtır.

interior design companies in İstanbul

Bu restoran tasarımı, misafirlerin masayı beklerken ön içeceklerin tadını çıkarabilecekleri, girişteki rahat lounge alanı ile misafirlerini karşıladığı bir alana sahip olduğu için türünün tek örneğidir.

Mermer zeminler, benzersiz tavan dekorasyonu ve göz alıcı avizeler, zarif görünümü kişiye özel mobilyalarla tamamlıyor.

interior design companies in Turkey

Kafe ve restoranlar, yiyecek içecek sektörünün önde gelen işletmeleridir. Son yıllarda artan kafe ve restoran sayısı bu sektördeki rekabetin sürekli arttığının bir göstergesidir. Müşteri çekmek isteyen kafeler, farklı konseptler, modern mekanlar, otantik ortamlar gibi iç mekan tercihlerine yöneliyor. Rekabetten yararlanarak müşteri kazanacak ve müşteri memnuniyetini artıracak konseptler oluşturacak iç tasarım projeleri ilgi çekicidir.

decor companies in Turkey

Müşterilere hizmet sunarken, farklılık hissi veren ve konforu ön planda tutan iç mekan tasarımları dikkat çekiyor. Gözlemlerden yola çıkarak iç tasarımın satışları doğrudan etkileyen bir unsur olduğunu söyleyebiliriz. İşletmenin fiyat politikasına uygun bir kafe veya restoran konsepti oluşturulduğunda müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanabilir.

Mekan kimliğin değerleri, sağlam, kazandıran ve tekrarlamayan özgün tasarımlarımız ile Algedra İç mimarlık, farklı bakışları ve mekana özgün bir ruh katıyor.

decor companies in İstanbul

Siz de mekanınızın daha fazla kazanç getirmesini ve bir altın madenine dönüşmesini istiyorsanız, hayalinizdeki restoran projesini gerçekleştirmek için Algedra profesyonelleri ile iletişime geçin.

İç tasarım galerimize göz atın, aralarından en iyi projeyi seçin veya formu doldurup bize talebinizi bırakın, sizin için en harika restoran iç tasarımını yaratalım!

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin!