cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi İstanbul

Ofis iç tasarımları, tasarımcıların yaratıcılığına ve tasarım yapmak istedikleri ofise genel bakışlarına bağlıdır, ya bir grup ofis ya da özel ofislerdir.

“ALGEDRA” tasarımcıları, ofis tasarımı konusunda profesyoneldir. İşin türünü ve ofis sahibinin ilgisini dikkate alırlar. Ofisin amacını ve şirketin iş kalitesini anlamak önemlidir, çünkü her bir mobilya parçası ofis ortamına akıllı ve uygun bir şekilde uymak zorundadır.

  • Müşterileri çekmek için lüks ana ofis mobilyaları.
  • Modern ofisler, önemli müşterileri çekmek için dekorları ve mobilyaları için en yeni dekor trendlerini kullanır. Bu mobilya rahat, zarif ve çalışmaya uygun olmalıdır.
  • Elektronik ve teknik şirketler ve programlama şirketleri kendi çalışma ruhuna sahiptir, bu nedenle bu ofislerde yaratıcılığa ilham veren ve konforlu çalışma alanı sağlayan geniş alanlar, özel mobilyalar ve dekorasyonlar bulunmaktadır. Bu yüzden işçilere daha iyi sonuçlar alabilmeleri için rahat bir çalışma ortamı sağlamak için özel tasarımlar seçiyoruz.
  • Ofisler tasarlanırken alan ve renkler dikkate alınmalıdır. Ticari veya konut veya idari bir ofis olabileceği için doğru rengi seçmek için tasarladığınız ofis türünü anlamalı ve tavanlar, duvarlar ve zeminler için kullanılan doğru malzeme türünü seçmelisiniz, böylece düzgün bir şekilde dikkate alınmalıdır. aynı yerdeki bireyler arasındaki iletişim.

Genel Ofis Aksesuarları için Fikirler:

  • Duvarlar için ahşap paneller kullanın
  • Krom parçalar ve mermer taşlar ofislere ekstra şıklık katar.
  • Çeşitli zemin türleri: Mermer, ahşap veya cam.
  • Dekorasyon tesisleri ve özel aydınlatmaları.
  • Farklı ebat ve mobilya çeşitleri.

İşte bazı ortak ofis tasarımları:

1. Lüks Ahşap Ofis:

Wood herhangi bir ofise hakimdir. Tavanları ve duvarları süslemek için bazı eserler ve tablolara ek olarak doğal oyma mobilya parçalarına uyan mavi moquette ve bazı lüks doğal deri sandalyeler ekleyebilirsiniz.

Başka bir fikir, arkasında büyük bir pencere veya büyük bir resme sahip yarım daire şeklinde bir ofis ve birkaç metre uzakta küçük bir yuvarlak masa ve mavi kumaşlı yarım daire şeklinde bir kanepe ve gri moquette olmalıdır. Hepsi güzel bir kombinasyon sağlar.

Wooden Office

2. Fransız Tarzı Ofis:

Lüks ve klasik bir stildir. Ofis, kadife yastıklı yuvarlak bir masa ve sandalyeye sahip bir toplantı odasından oluşur ve ikinci bölümde, bir “chesterfield” koltuğa ek olarak, toplantı masası ve genel stile iyi uyan bir masa vardır.

French Style Office

3. Modern Ofis:

Bazı insanlar işyerlerini yansıtan özel bir tada sahiptir. Klasik olarak organize edilmiş ofis tarzını sevmezler. Ofisleri genellikle doğru şekilde seçildiğinde güzel bir portre oluşturabilecek çok sayıda dolu, olağandışı ve tutarsız mobilya parçaları içerir.

Bu tür ofislerde birbirleriyle bağlantısı olmayan parçalar bulabilirsiniz, ancak ahşap bir masa, deri koltuk, farklı bir keresteden yapılmış küçük bir yuvarlak masa, bir köşede şömine ve renkli resimler gibi iyi bir şekilde birleşirler. biraz yaratıcılık, sahibinin çalışmalarına olumlu yansıyacaktır.

Modern office design

4. İtalyan Tarzı Ofis:

İtalyan ofisleri, modern bir dokunuş ekleseniz bile benzersiz bir tarza sahiptir. Resim ve duvara monte portreler veya vintage desenli mobilyalar ekleyin. Klasik kraliyet tarzını sağladıkları sıcak renklere ek olarak, İtalyan tarzını seviyorsanız, güzelliklerini, oyma ahşap masalarını, büyük avizeleri ve kadife veya deri koltuklarını vurgulamak için spot aydınlatmalı bazı resimlere sahip olmalısınız.
İlginizi çekebilecek makaleler