For Consultation

Blog

İç mekânda romantizm zarif bir stildir. İç mekân mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir: dövme, kemerli kapılar, vazolarda güzel çiçekler, heykel, cam, çiçekler, hafif kumaşları ipek kumaştan döşenmiş mobilyalar, ipek yastıklar… Bu tarz, sırf perdelerden ışığı filtreleyerek, yumuşak yatak takımları ve kokulu çiçek aranjmanları kullanarak yatak odanızdaki havayı ayarlamakla ilgilidir. Projelerimizde İtalyan Tedarikçilerin özel mobilyalarını kullanıyoruz.

Exclusive Furniture in Dubai

Samimiyet, dengeli oranlar, basit şekiller ve parlak renkler ile karakterize olan romantizm tarzında iç mekanlardan odalar; hafif ve havadar, basit ama psikolojik olarak rahat algılanmıştır. Derin pencere nişlerine sahip oda duvarları beyaz veya diğer açık renklerle boyanmış, kâğıda kazınmış çizgili duvar kağıdı takip eder. Pencere perdeleri ve mobilya döşemeleri üzerinde çizim aynıdır. Bu kumaş iç detaylar renklidir ve genellikle çiçek çizimleri içerir.

Bedroom furniture

"Temiz oda" kavramı vardır, bu hafta içi kullanılmayan bir oda içindir. Bu normalde kapalı olan "Pazar Odası" sadece karşılama için kullanılır. Ek konfor için konut içi mobilya tasarımı ve duvar suluboya, gravür yanı sıra çok sayıda takı ve hediyelik eşya sıcak tonlarda boyalıdır.

Stilistik tercihlerde olduğu gibi, pratik Biedermeier sadece işlevsellik ve konfor anlayışına uyan mobilya parçalarını alır.

Bu tarzın ana kriterleri mobilyada- dayanıklılık, kalite faktörü ve rahatlıktır. Biedermeier mobilyalarının karakteristik özellikleri- hafifçe kavisli arkalık ve kolçaklar koltuklar, kanepeler, sandalyeler, bükülmüş ve işlenmiş masa ayakları. Mobilyaların hiçbir zaman doğası gereği "mobilya" olmadığı, yani mimari aşırılıklar ve yabancı dekorasyonların olmamasıdır. Sade mobilyalar, telafi parlak renkler ve işlevsel pratik mobilya tasarımlarından oluşturulur.

Furniture Design

Ev ortamının tamamlayıcısı olan pencereler, kitaplıklar, köşe dolapları, tuvalet masası ve elbette, o zaman moda, küçük klavsen (spinet) bulunur. Masalar, sandalyelerle desteklenen geniş bir kanepe ve yataklardan setler vardır. İmparatorluk döneminde benimsenen koltukların ve koltukların arkalığının döşenmesi için ipek, çiçek desenli pamuk gibi basit bir doku veya düz veya çizgili desen kullanılır. Bir döşeme elemanı olarak at kılı kullanılır.